Місцеве населення, як правило, не попередили.

Пік паводків фіксується відразу в кількох регіонах Росії: зараз від повеней страждають Оренбурзька, Кемеровська, Тюменська, Томська, Омська та Новосибірська області – частково вода відступає, але прибуває в інших куточках країни. Але якщо десь помічено підвищену вологість, то значить, десь буде посуха.

Максимальний – четвертий та п'ятий – клас лісових пожеж прогнозують експерти на півдні Мурманської області, а також у Новгородській, Архангельській, Псковській областях та Республіці Комі.

Чи ведеться інформування населення про те, що у травні, яке розпочнеться вже за трохи менше двох тижнів, відкривається сезон лісових пожеж?

Ні. Минулого року горіли Урал і Сибір, позаминулого теж, а ще раніше… горіли завжди. Щороку стихійні лісові пожежі охоплюють країну, але уряд зазвичай не має грошей на їхнє гасіння — це «економічно невигідно».

Пріоритетніше вести спецоперацію, зрозуміло, яка чомусь вийшла з берегів.

Якщо минулого року Куренков чекав на дощі, які мали впоратися з пожежами, то цього, ймовірно, порекомендує росіянам черпати воду з квартир у населених пунктах, що постраждали від паводку. Він особисто оцінював завдані збитки — знає, що річок, що вийшли з берегів, в країні достатньо.

Телеграм-канал «Російський декаданс»

Про це Пише портал ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97

Share.
Exit mobile version