Кіберхапуги. Путін наказав створити вітчизняний метавсесвіт (Ексклюзив)

Кіберхапуги.  Путін наказав створити вітчизняний метавсесвіт (Ексклюзив)

А що, давайте влаштуємо свою закриту ігрову індустрію з блекджеком та Z-юнітами. А що, жодного бана росіян, жодної зневаги до нас у реальному світі. Тільки віртуальне благоденство, яке нічим не відрізняється від картинки на федеральних телеканалах. Натомість тут можна буде відбудувати заново Маріуполь, Авдіївку, Бахмут та інші населені пункти, які ми самі й зруйнували силами російської армії.

І звести не просто потьомкінські села з картону, як у реальному світі, а мегаполіси, які не міг уявити Остап Бендер, продаючи шахістам-аматорам мрію про Нью-Васюків.

І вже відпадає будь-яка потреба будуватися для мешканців зруйнованих війною міст та сіл. Ласкаво просимо до вітчизняного метавсесвіту. І та у перших чотирьох літерах – організація, визнана в РФ екстремістською.

Тут російські контртерористи запобігають бійні в «Крокусі», всіх гей-ігило-бандерівців схоплено. Жоден підмосквич та гість підстолиці не постраждав.

І у футбольних симуляторах нас ніхто банив. Російські клуби рвуть західних грандів, капітан збірної Дзюба смикає в руках Кубок світу, а не свій дітородний агрегат, а фінал Ліги чемпіонів зіграли на Газпром-арені заднім числом. Так і бути, в ньому з'ясовують стосунки так само Реал з Ліверпулем. Але гру відбирають у Парижа та повертають Пітеру.

І всі ПК-бояри та нещасні власники японо-американських консолей рвуть на собі волосся і від заздрості, і від нетерпіння. Коли ж, коли, можна буде покрутити в руках реалізований у всій своїй кіберполоті шедевр від російських розробників. Ще будуть черги в Сколковому відстоювати, пинаючи непотрібніші айфони…

Добре помріяти, правда? Тільки реальність ще багато разів відвозить росіян мордою на газон. І без того склад мертвих прожектів переповнений добре, якщо просто відверто маячними ідеями. Зазвичай це наша техновідповідь Чемберлену. Бомбим Місяць своїми апаратами, трясемо нападами культу Карго на ниві нових технологій. Ось вам перший вітчизняний ноутбук, щоправда, із зарубіжними частинами. А ось відроджений “Москвич” – копія китайського седана. “Проривний” Йотафон тримайте. Гаразд, відкладемо на полицю: на букву Йо і так багато називається всяких поганих речей. Проект гнучкого планшета, кажете? Ну, за це не цокаючись.

Можна похвалитися нашими андроїдами, але пошкодуйте мужика, якому доводиться потіти в костюмі Федора.

Як ви розумієте, весь цей галас – свято крадіжок, виставка корупційних годівниць, парад хапуг. У справді талановитих людей Путінської Росії немає жодного шансу на самореалізацію. Можна хакером у ФСБ, якщо Батьківщина покличе, але чи про це мріялося в мріях про Силіконову долину. Тільки зайві гріхи собі в некролог пхати.

А пропалені російські корупціонери й у Метавсесвіті не загубляться. Організують собі відкатики при торгівлі скінами, сядуть на потоки при будівництві об'єктів

РосМайнкрафте (ніж не ідея для створення нового відомства) і ходитимуть із дівками до лазні. Якщо нашу відповідь Тиндеру до ладу доведуть. А спину Государеву кіберопричники закриють. Дожити б…

Автор: Сергій Романов, політичний оглядач