Рівень підтримки України німцями становить 73%.
Минуло два роки та сорок дев'ять днів війни. Фронт відносно стабільний, але на захід від Авдіївки знову зафіксовано невелике просування росіян.
Вчора Путін дав феєричне інтерв'ю, в якому порівняв гаряче із круглим. Він, знемагаючи від власної людинолюбства, повідомила, що росіяни не бомбили українську генерацію взимку з гуманітарних міркувань: не хотіли, щоб узимку українські лікарні залишилися без електрики.
Чому влітку можна залишати лікарні без електроенергії, при тому що 100% медичних приладів (рентгенівське обладнання, УЗД, холодильники, апарати «серце-легкі», установки гемодіалізу тощо) працює від електрики, він не пояснив.
Та й не міг пояснити тому, що взимку він теж обстрілював Україну, але не так ефективно як тепер тільки тому, що, по-перше, у нього було менше ракет і шахідів, а по-друге, Україна мала більше ракет ППО. Чортів лицемір і брехун.
Цікаві дані наводить передача Politbarometr німецького телеканалу ZDF. Останні соціологічні опитування показують, що німці беззастережно підтримують продовження військової та фінансової допомоги Україні. Так, за її продовження на колишньому рівні виступають 31% громадян Німеччини, а за її збільшення – 42%.
Рівень підтримки України німцями в 73% (31+42) на третьому році війни — це непоганий результат, особливо якщо подивитися на ситуацію в США, де така підтримка України на кінець минулого року (зараз ще менше) склала лише 47% (29+). 18). Не дивно, що за таких обставин Німеччина вже півроку є головним спонсором України.
Це при тому, що в повну перемогу України над Росією вірять лише 18% німців. Близько 70% вважають, що конфлікт Німеччини з Росією неминучий і тому потрібно терміново зміцнювати бундесвер. Я, в принципі, один із них: я теж вважаю, що треба й Україні допомагати та зміцнювати бундесвер. Як то кажуть, кашу олією не зіпсуєш.
Але найцікавішим у цьому останньому опитуванні громадської думки є те, що 55% німців виступають за ухвалення України до НАТО. А це не може не вплинути на позицію Шольця. Адже не секрет, що проти офіційного запрошення України до НАТО на найближчому саміті у Вашингтоні виступають США та Німеччина. Отож тепер з'ясовується, що така позиція канцлера не збігається з позицією німецького народу.
Що з такої конфігурації думки німців випливає? А витікає те, що німці не вірять, що Україна здатна вийти на кордони 1991 року, але якщо їй допомогти зброєю, то вона здатна розпочати з Росією переговори із сильної позиції. Якісь компроміси та поступки з боку України неминучі. Але як тільки вона досягне домовленостей з Росією про припинення вогню та про лінію розмежування, її треба відразу ж ухвалити в НАТО.
Не думаю, що відкрив вам щось нове. Цей план витає у повітрі і я (і не тільки я) вже багато разів його викладав. Мені він здається набагато реалістичнішим і вигіднішим для України, ніж усі ті утопії, якими напихає нещасних українців Офіс Президента.
Всі ці безглузді «формули світу» імені самі знаєте когось і грандіозні спектаклі під назвою «саміт світу» (в головне ролі самі знаєте хто) – це все балаканина та уникнення відповіді на запитання: що тобі Зеленський важливіше: люди чи земля?
Гаразд, я знову підняв не дуже приємну тему, тому закруглюватимуся. Отже, хороша новина полягає в тому, що Європа підтримує Україну – і немає жодних ознак того, що ця підтримка може ослабнути. (Я думаю ситуація у всьому Євросоюзі більш-менш повторює німецьку. Схід від Німеччини — підтримка України сильніша, на захід від Німеччини — слабша, але загалом результат приблизно такий самий як у Німеччині).
Слава Україні!
Сьогоднішня ситуація в Ізраїлі описується однією пропозицією: всі чекають на атаки Ірану. Навіть у секторі Газа воєнні дії вщухли. Байден звернувся до Ірану із проханням не атакувати Ізраїль. Це вже зовсім якийсь дитячий садок. Коротше, такі справи. Усі кажуть: ось-ось. Чекаємо на…
I love Israel!
Альфред Кох, telegram
Про це Інформує видання ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97