Ядерна загроза Заходу: Лавров погрожує Україні та Заходу відповіддю на літаки F-16

Ядерна загроза Заходу: Лавров погрожує Україні та Заходу відповіддю на літаки F-16

За словами Сергія Лаврова, модифікації винищувачів F-16 можуть мати можливість встановлення спеціальної підставки для ядерного озброєння. Це є “вкрай небезпечним розвитком подій” для безпеки РФ.

Міністр закордонних справ рф Сергій Лавров трясе ядерним брязкальцем. Цього разу у зв’язку із планами озброєння України літаками F-16. Немов шаман, стрибає ветеран «спецоперації» навколо вогнища, трусячи головою, будує страшні гримаси, вимовляє заклинання:

«Жодні запевнення тут не допоможуть. У ході бойових дій наші військові не розбиратимуться, чи обладнаний кожен конкретний літак зазначеного типу під доставку ядерних озброєнь чи ні. Сам факт появи подібних систем у Збройних сил України розглядатиметься нами як загроза Заходу в ядерній сфері».

Ніхто вас не запевняє ні в чому. Хто ви такі – всім зрозуміло. Крім того, “розглядайте”, що хочете. Ні ганебна ваша ядерна риторика, ні заяви про розміщення ядерної зброї у диктатора Лукашенка нікого не злякали. А ці нові словеса точно ні на що не вплинуть.

Наскільки можна судити, Україна отримає літаки F-16 та зможе краще захистити своє небо. Питання перейшло у практичну площину. Незрозумілі лише точні терміни та кількість літаків, які будуть поставлені. Але зрозуміло, що це не віддалена перспектива.

Оснащення української армії сучасними західними системами зброї, що перевершують російські «аналоговнєти», цілком спровоковане путінською «спецоперацією», триває. Правлячі в Росії збиті «льотчики» демілітаризації шукають спітнілими руками важіль катапульти, вихід із провальної «спецоперації». «О, де ж ти, де ж, рятівний парашут? Ми падаємо, падаємо до Гааги!»

Цікаві відео-новини: Башкою об українську рейсу: серія смачних ударів по зубах від ЗСУ декласувала у мотлох армію Росії