Солдати з Колумбії масово їдуть в Україну воювати за ЗСУ

Солдати з Колумбії масово їдуть в Україну воювати за ЗСУ

Сотні досвідчених солдатів колумбійської армії активно воюють за Україну.

Солдати з Колумбії , як повідомляє кореспондент американської газети The New York Times, приєднуються до української армії, яка воює проти Росії. Як йдеться у статті, за останній рік до українських військових приєдналися іноземні добровольці з бідніших країн, переважно із західних країн, які приїхали з моральних міркувань, заради пригод або з ненависті до Росії.

Вони більше схожі на найманців – солдатів у пошуках матеріальної вигоди. Десятиліття війни проти повстанців і наркокартелів призвели до створення найбільшої армії в Південній Америці. У будь-який час в Україні перебувають кілька сотень колумбійських добровольців, пише газета.

Іноземці складають лише невелику частину української армії. І Росія активно користується їхньою допомогою. Вона вербує жадібних до грошей бійців з Непалу, Центральної Азії та Куби.

Солдати з Колумбії готові на все!

Конфлікт в Україні дає колумбійським ветеранам рідкісну можливість змінити свою долю, воюючи на боці уряду, який підтримується США і визнаний міжнародним співтовариством”.

“Чутки про можливість воювати в Україні почали поширюватися в чатах серед колумбійських ветеранів минулого року, коли прибув перший потік ідеалістичних західних добровольців”, – йдеться в статті.

Солдати з Колумбії перетинають кордон з Польщею самостійно, часто продаючи цінні речі та автомобілі, щоб покрити витрати на дорогу. На українському кордоні вони за допомогою онлайн-перекладачів розповідають прикордонникам, що мають військовий досвід і хочуть воювати за Україну.

Опинившись в Україні, вони проходять підготовку на військовій базі в Тернополі на заході країни. Після співбесіди та офіційного медичного огляду їх ставлять у чергу на вступ до Іноземного легіону або 49-го карпатського піхотного батальйону. Двох основних місць дислокації латиноамериканських бійців.

Солдати з Колумбії відкрити рахунок у місцевому банку, надіслати банківську картку своїм сім’ям і зняти свої зароблені важкою працею гроші. Колумбійські солдати отримують щомісячну зарплату в розмірі близько 3 000 доларів США в українській валюті, як і місцеві солдати.

З 50-мільйонним населенням Колумбія вже давно експортує досвідчених бійців. Завдяки безпековому альянсу зі Сполученими Штатами, колумбійські солдати мають найкращу підготовку та спорядження в Латинській Америці. А тривалі бойові дії дали їм досвід, з яким мало хто зі звичайних армій може зрівнятися.

Запрошуємо на наш Український агрегатор новин