Ракети ATACMS для ЗСУ: Байден обговорить питання постачань на зустрічі із Зеленським – новини дня для України

Ракети ATACMS для ЗСУ: Байден обговорить питання постачань на зустрічі із Зеленським – новини дня для України

Головні новини: ЗМІ повідомляють, що Білий дім веде непублічні дискусії про передачу Україні далекобійних ракет.

Президент США Джо Байден під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Вільнюсі в середу обговорить можливість надання Сполученими Штатами Україні ракет великої дальності ATACMS. Про це повідомляє Reuters з посиланням на радника президента США з національної безпеки Джейка Саллівана.

У повідомленні не уточнюється, яким буде результат переговорів українського та американського президентів з цього питання, але напередодні в пресі з’явилися повідомлення про те, що адміністрація Байдена веде закриті переговори про постачання Україні ATACMS

Українські офіційні особи неодноразово зверталися до Вашингтона з проханням надати цю ракету українським Збройним силам; дальність дії ATACMS становить близько 300 км, що приблизно на 60 км більше, ніж у ракет Storm Shadow і SCALP, які постачають Великобританія і Франція.

Військові оглядачі відзначали, що після того, як ракети ATACMS надійдуть до української армії, вони зможуть завдавати ударів в глибину ворожих позицій, що матиме серйозний вплив на хід бойових дій.

Теги: новини 24 каналу україни, новини сегодня, зсу новини телеграм