Пригожина зрадив Генерал ВДВ, зірвавши похід на Москву

Пригожина зрадив Генерал ВДВ, зірвавши похід на Москву

Похід Євгена Пригожина і вагнерівців на Москву нібито зірвався через зраду. А генерал ВДВ Михайло Теплінський обіцяв підтримати повстанців, але нібито порушив своє слово.

Пригожина зрадив Генерал ВДВ – Як передає ???????, про це повідомляє Telegram-канал “ВДВ – за чесність і справедливість ЗС РФ”.

“Чому ми, десантники, зараз критикуємо генерала Теплінського? Тому що він зрадник. Він зрадив ПВК “Вагнер”. І це згодом коштувало Пригожину життя”, – пише “Z-пропагандист”. За даними каналу, Пригожин опікувався Теплінським в період свого впливу і врятував його від ганьби.

У зв’язку з цим лідер ПВК Пригожин був переконаний у повній лояльності генерала – але сильно обманувся!

“Пригожин і Теплінський домовилися підтримати акцію ПВК “Вагнера” десантниками. За тиждень до маршу на Москву 247-а повітряно-десантна дивізія 7-ї повітряно-десантної дивізії (ЗС РФ) передислокувалася з Херсонської області на Донбас поблизу російського кордону.

Інші підрозділи 7-ї повітряно-десантної дивізії повинні були приєднатися до сил Вагнера. Пригожин нібито повністю довіряв Теплінському. І вважав, що елітні десантники армії приєднаються до повстання. Виходячи з цього, влітку 2023 року він почав свій марш на Москву.

Однак генерал зрадив повстанців, і армія так і не отримала наказу перетнути кордон, щоб приєднатися до повстанців. Зрозумівши, що його зрадили, Пригожин вирішив припинити повстання і пішов на угоду з Кремлем.

Ліквідація ватажка ПВК “Вагнер”.

Через два місяці ватажок ПВК був ліквідований разом з оточенням. Літак, в якому він летів, ймовірно, був збитий російською системою протиповітряної оборони. Згідно з документами, 7-а повітряно-десантна дивізія, яка, як очікувалося, брала участь у повстанні, незабаром була зведена на нуль.

Їх навмисно залишили помирати в районі Роботино на запорізькому напрямку.

Втрати були настільки великими, що наказ двічі змінювався“, – пише “Канал Z”. Він стверджує, що в результаті Теплінський втратив свій авторитет у військах.

СТРІЧКА НОВИН “Українскького агрегатора новин”