Кара небесна: У російському Туапсе все потонуло – готелі й пансіонати пішли під воду. Найсвіжіші новини Росії

Кара небесна: У російському Туапсе все потонуло – готелі й пансіонати пішли під воду. Найсвіжіші новини Росії

11 липня російське курортне місто Туапсе залило водою внаслідок потужних дощів. На вулицях міста до метра води. Крім того, пройшов льодяний дощ, а в морі бачили смерч.

Деталі події висвітлені у росЗМІ та місцевих пабліках.

Губернатор Краснодарського краю пояснив, що повінь сталась внаслідок підняття води річках неподалік Туапсе. Також зазначив, що за три години випало 144 мм опадів.

Між тим росіяни почали публікувати відео з наслідками повені у Туапсе. Видно, що машини залито по дахи, люди пробираються більш ніж по пояс у воді. Крім того, сильна течія просто несе автівки вулицями.
Повінь в Туапсе:

Тим часом представник російської влади запевнив, що вода спадає.

Всупереч заявам певних представників влади, почалась евакуація місцевого населення. Зокрема, поки що ідеться про вивезення людей з чотирьох населених пунктів на Кубані.

У мережі опублікували деякі деталі стихії, яка вирувала в Туапсе напередодні. Зокрема, на відео видно, як за кілька сотень метрів від берега здійнявся смерч. А на березі тим часом випав град розміром з перепелине яйце: він трощив скло у автівках і пробивав наскрізь пластикові меблі.

Також з’явились нові відео: на них люди не дивуються стихії, а шоковані тим, як потоки води руйнують набережну і заливають пансіонати.

 

Зазначимо, Туапсе – місто з 60-тисячним населенням на березі Чорного моря. За 200 км кілометрів на північний захід – Кримський міст і поромна переправа, яку налагодили росіяни.

Згідно з даними порталу погоди, в середу та четвер (12-13 липня) там і далі литиме дощ.

Нагадуємо, в понеділок 10 липня “раптова” повінь залила Сочі – місто на 80 км південніше Туапсе. Паводок розмив дороги, і кільканадцять машин перетворились на металобрухт.

 

 

Теги: свіжі новини, свіжі новині, уніан новини україни