Генерал Герасимов вилетів з посади після повернення командирів Азову

Генерал Герасимов вилетів з посади після повернення командирів Азову

Після повернення командирів з Азову, лідер російського режиму Путін звільнив ще одного високопоставленого генерала. Цього разу це стосується 67-річного генерала Валерія Герасимова, якого зняли з посади командувача російської армії в Україні менш ніж через півроку після його призначення. Про це повідомляє видання Metro з посиланням на власне джерело.

Раніше Путін також звільнив кількох інших керівників під час війни, включаючи генерал-полковника Михайла Мізінцева, відомого як “Маріупольський різник”, і генерала Рустама Мурадова, який був причетний до боїв у Вугледарі в початковому етапі цього року.

Зазначається, що Герасимов продовжить керувати російськими збройними силами як начальник генерального штабу. Однак в Україні його замінить генерал-полковник ЗС РФ Михайло Теплинський.

Згідно з джерелом видання, Путін, можливо, “відчайдушно реагує” на вбивство Євгена Пригожина, а також розлючений тим, що президент України Володимир Зеленський повернув з Туреччини ключових командирів Маріупольського гарнізону на рідну землю.