Український депутат: Макрон розглядає відправлення військ на кордон з Білоруссю

Український депутат: Макрон розглядає відправлення військ на кордон з Білоруссю

Президент Франції налаштований серйозно відправити війська до України.

Президент Франції Емманюель Макрон налаштований серйозно відправити війська до України та розглядає кілька варіантів їх застосування там. Як пише zerkalo.ioПро це заявив депутат Верховної ради Олексій Гончаренко, який бере участь у засіданні комітету ПАРЄ «Європейська Солідарність» у Парижі.

За словами Гончаренка, французький президент налаштований дуже рішуче відправити іноземний військовий контингент до України. Чисельність солдатів у ньому поки що остаточно не визначена. Франція також працює над створенням коаліції союзників, куди, ймовірно, увійдуть Польща та країни Балтії. Наразі триває пошук ще союзників.

Щодо присутності іноземних військовослужбовців в Україні, то, як і зазначалося раніше, про його участь у військових діях не йдеться, підкреслив Гончаренко. Президент Макрон, за словами нардепа, розглядає кілька варіантів залучення контингенту:

– перший – тренування та навчання українських військовослужбовців на об'єднаній базі. В даний час розглядаються дві основні точки на Заході України, де вона може бути розташована;

– другий – не створювати окреме місце для розміщення контингенту, а мати групи французьких військових там, де вони потрібні;

і третій – опрацьовується відправка місії до прикордонних з Білоруссю районів України, щоб звільнити з цього напряму українських військових для зміцнення східного та південного напрямів.

«Ще раз – це не слова, не політичні заяви. Військові генеральних штабів Франції, низки інших країн і, звісно, ​​України працюють та обговорюють, як це може виглядати», — заявив Гончаренко.

Зазначимо, що заяву про можливе відправлення сухопутних військ в Україну президент Франції Макрон озвучив наприкінці лютого на міжнародній конференції у Парижі. Це викликало значний резонанс.

Про це Інформує своїх читачів портал ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97