Українська розвідка анонсувала сюрприз для армії Путіна, виклавши до мережі інтригуючий ролик.

Українська розвідка анонсувала сюрприз для армії Путіна, виклавши до мережі інтригуючий ролик.

“3, 2, 1, 0… настав час розплати”, – у ГУР МО України виклали до мережі інтригуючий ролик

Сьогодні, 10 липня, прес-служба ГУР МО України опублікувала на своїй сторінці у соцмережі 1,5-хвилинний ролик, на якому можна побачити українських розвідників, які ведуть бій проти окупантів. На кадрах можна побачити як самих бійців, так і дрони, за допомогою яких ведуться бої з ворожою армією. Ще наприкінці минулого тижня Кирило Буданов дав зрозуміти ЗМІ, що успіх контрнаступу ВСУ буде видно, але не відразу.

Як приклад він навів Бахмут, який окупанти атакували довгих 10 місяців, допоки не змогли практично повністю його взяти. Однак ВСУ не має такої великої кількості часу і свої завдання необхідно вирішити швидше, ніж за 10 місяців. Напередодні представник ГУМ МО України Юсов прокоментував ситуацію з карткою Запорізької АЕС, де показано всі точки заміновані Росією. Це не лише мінні поля навколо станції, а й вантажівки із вибухівкою всередині АЕС.

Тим часом, офіційний представник МЗС РФ Захарова закликала учасників саміту НАТО у Вільнюсі приділити увагу ситуації на Запорізькій АЕС. За її словами, саме Україна готує всілякі провокації, за якими можуть наслідувати НП на самій станції, включно до вибуху та витоку радіації.