Тисячі людей у ​​Будапешті вимагали відставки Орбана.

Тисячі людей у ​​Будапешті вимагали відставки Орбана.

Протести розпочалися після «злитого» аудіо про корупцію.

У Будапешті увечері 26 березня зібралося кілька тисяч людей, вимагаючи відставки головного прокурора та прем’єр-міністра країни Віктора Орбана на тлі опублікованого аудіо зі свідченнями корупції в уряді.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Протестувальники пройшли маршем від будівлі генеральної прокуратури до парламенту, вигукуючи “Відставка, відставка”. Багато з них несли смолоскипи.

Перед людьми виступив Петер Мадьяр – колишній чоловік екс-міністра юстиції Угорщини Юдіт Варгі, який опублікував аудіозапис.

Він підтвердив наміри створити власну партію, щоб кинути виклик Орбану на майбутніх місцевих виборах та виборах до Європарламенту у червні.

“Угорці дякують вам… за те, що ви прийшли сьогодні тисячами… щоб сказати владі, що з нас достатньо”, – сказав Мадьяр.

Нагадаємо, на опублікованому Мадяром аудіозаписі чути, як Варга докладно розповідала про спробу помічників голови кабінету Віктора Орбана вилучити певні фрагменти з документів у справі про хабарництво.

Звинувачення з’явилися у політично чутливий для Орбана час – напередодні виборів до Європейського парламенту у червні, а також після скандалу із сексуальними домаганнями, який призвів до відставки його двох політичних союзників Орбана – колишнього президента Каталін Новак та Юдіт Варгі.

Про це Пише сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97