Розповіді Лукашенка все менше вражають російських губернаторів

Розповіді Лукашенка все менше вражають російських губернаторів

І у цьому немає нічого дивного.

Торік відбулася резонансна історія з автобусами МАЗ у Санкт-Петербурзі. Нова модель на газомоторному паливі так часто спалахувала, що місцева влада на деякий час припинила експлуатацію 137 автобусів з Білорусі.

Вдалося дізнатися, що за вказівкою Олександра Лукашенка близько шести місяців проводилось службове розслідування під керівництвом віце-прем'єра Петра Пархомчика.

В результаті зроблено висновок, що основними причинами самозаймання автобусів МАЗ є:

вимушене внесення конструктивних змін внаслідок накладених міжнародних санкцій (у тому числі заміна спочатку запроектованих двигунів «Mersedes» на китайські двигуни «Weichai» з іншим розташуванням випускного колектора);

неякісний монтаж електроустаткування при складанні автобусів;

низька ефективність системи пожежогасіння “Епотос” російського виробництва, якою автобуси оснащувалися на вимогу замовника.

Результати службового розслідування підтвердили попередню інформацію та здогади: щоб не говорили чиновники, санкції в деяких напрямках досить сильно б'ють галузями білоруської економіки.

Не дивним є й інший висновок: Лукашенко лукавив, коментуючи спалахи автобусів МАЗ у Санкт-Петербурзі. У вересні минулого року він спочатку натякнув на деякі підступи конкурентів.

А потім заявив, що нібито білоруська техніка горить лише у Петербурзі та назвав винних: «Приватна компанія, люди, які ніколи не бачили автобусів, взяла на себе обслуговування».

Насправді експлуатацію МАЗів на якийсь час призупиняло найстаріше державне підприємство «Пасажиравтотранс»…

Але це дрібниці. Справжній виклик у системній проблемі з автобусами МАЗ, які, до речі, продовжують у тому самому Петербурзі спалахувати. Чергові випадки були зафіксовані у грудні-2023 та січні-2024.

Місяць тому МАЗ повідомив, що передала російському місту нову партію із 48 автобусів. Але це дрібниці на загальному тлі.

За підсумками 2023 року МАЗ знову не увійшов до топ-5 продавців на російському ринку автобусів (загалом їх було реалізовано близько 17 тисяч). За даними компанії «Автостат Інфо», у п'ятірці – «ПАЗ», китайський Yutong, «ЛіАЗ», «НЕФАЗ» та «Волгабас».

МАЗ за минулий рік реалізував у Росії 925 автобусів – на 11,1% менше, ніж роком раніше.

Можна припустити, що далі буде гірше: скандал із автобусами, що «палають», навряд чи швидко забудеться, та й не факт, що проблему усунуто.

Російських губернаторів дедалі менше вражають оповідання Лукашенка, який під час зустрічей постійно пропонує їм білоруську техніку («у нас є можливість допомогти вам вирішити проблеми з оновленням парку пасажирського транспорту та іншої техніки»).

Але факт у тому, що за його активного втручання в економіку та дії, що призводять до санкцій, той же МАЗ деградував. Тепер це добре бачать навіть у Росії, яка не належить до розвинених країн.

Марк Дзюба, «Салідарність»

Про це Пише ресурс UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97