Олександр Скобов випробуваний і непримиренний боєць

Олександр Скобов   випробуваний і непримиренний боєць

В юності він був антирадянським дисидентом, сидів у в'язниці, зазнав каральної медицини.

У Пітері затримано колишнього дисидента, публіциста, історика, члена Ради Форуму вільної Росії Олександра Скобова. За попередньою інформацією, йому звинувачують у «виправданні тероризму».

Олександр Скобов – старий, випробуваний боєць. В юності він був антирадянським дисидентом, сидів у в'язниці, зазнав каральної медицини.

Після катастрофи СРСР працював шкільним учителем історії. Був автором власного підручника історії — найцікавішого дослідження, написаного з позиції не білих і не червоних, а лівої опозиції комунізму. Скобову були близькі небільшовицькі ліві революційні рухи, особливо есери та анархісти.

Скобов був членом Яблука (поки не вийшов звідти) та активним учасником антивоєнного руху під час чеченських воєн. Пізніше публікувався на Грані, а останніми роками був активним учасником Форуму вільної Росії. Членом Ради Форуму він і зараз.

Олександр Скобов — непримиренний борець із путінським режимом, який свідомо відмовився від еміграції і вирішив піти на посадку. Йому зараз буде дуже тяжко, але я знаю, що він пройде свій шлях гідно. Чим би не закінчився цей шлях.

А я закликаю всіх стежити за його справою, висвітлювати її та надавати Олександру Валерійовичу посильну допомогу в ув'язненні.

Данило Костянтинов, telegram

Про це Інформує портал ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97