Корупція у Орбана та звинувачення в домашньому насильстві: в Угорщині спалахнув скандал |

Корупція у Орбана та звинувачення в домашньому насильстві: в Угорщині спалахнув скандал |

Уряд країни чекають на великі проблеми.

У вівторок, 26 березня, угорський опозиціонер Петер Мадяр опублікував запис із голосом екс-міністра юстиції Юдіт Варги, на якому чиновник нібито підтверджує змову Уряду для приховування корупції в країні. Аудіофайл він передав до прокуратури Будапешта.

У записі йдеться, що деякі урядовці нібито через прокурорів видаляли докази з протоколів суду для приховування своєї ролі в корупційних бізнес-операціях. Про це повідомляє агентство АР.

Проте колишній міністр юстиції Юдіт Варга заперечує факти приховування корупції. Вона написала у Facebook, що сказала це на вимогу Мадяра, тоді ще її чоловіка. Вона звинуватила його в домашньому насильстві та маніпулюванні.

«Я сказала те, що він хотів почути, щоб якнайшвидше втекти. У такій ситуації будь-яка людина може сказати те, що вона не має на увазі страху», — написала Варга.

Пізніше Мадяр спростував звинувачення колишньої дружини. Зазначимо, що опозиціонер став відомий за інтерв'ю популярному YouTube-каналу Partizan, яке він дав у лютому. Тоді він розповів про інформаційні наклепницькі кампанії, які застосовує Уряд Орбана проти опонентів. Нещодавно Петер Мадяр заявив про створення власної партії, яка складе конкуренцію чинній владі.

Зазначимо, що Юдіт Варга була міністром юстиції Угорщини, проте пішла у відставку після скандалу з помилуванням особи, яка прикривала насильство над дітьми у державному притулку. Амністію цьому чоловікові також підписала президент Каталін Новак. Вона також пішла у відставку.

Про це Інформує своїх читачів портал UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97