Етнічна вірменка Сімоньян накинулася з образами на мігрантів

Етнічна вірменка Сімоньян накинулася з образами на мігрантів

Пропагандистка Симоньян розпалює ненависть у Росії.

Російська пропагандистка Маргарита Сімоньян в ефірі російського телебачення розпалює міжетнічну ненависть у РФ. Вона заявила, що мігранти з інших країн нібито у своїх чатах називають росіян не інакше, як «свинорилими».

Себе пропагандистка вірменського походження також приписала до тих, кому адресовано це нібито вживане мігрантами стосовно росіян образливе прізвисько. На це звернули увагу Центрі протидії дезінформації.

«Симоньян розпалює міжетнічну ненависть у Росії. «Свинорилі» – так називають росіян у мігрантських чатах, за її словами. Схоже, що Симоньян ненавидить різні етнічні групи. Типова ознака нацизму», – зазначили у ЦПД.

В опублікованому фрагменті відео етнічна вірменка Сімоньян неодноразово повторює: образливе прізвисько «з мігрантських чатиків» стосується всіх присутніх, у тому числі її.

«Довго цих мігрантських чатиків. Вони не такі безпечні, як здається. У багатьох із них знаєте як нас із вами називають? Свинорилі. Ось усі ми колективні «свинарілі», – каже пропагандистка.

Далі ж вона переходить до улюбленого прийому російської пропаганди – протиставлення «високодуховних» і надзвичайно «моральних» росіян «дикунам» інших національностей з тих самих «мігрантських чатиків», які, як випливає з монологу Симоньян, за невелику плату готові продати і вбити когось завгодно

«Знаходиш, пропонуєш не великі гроші, всього півмільйона, 250 тисяч на руки, 250 тисяч потім, так? Як один із цих упирів нам розповів. Так вони за півмільйона!.. Такі люди, як ми бачили… Ось ці нелюди, тварини просто, у моєї кішки більше мозку, ніж у цієї чудовиська!.. Та вони кишлак рідний переріжуть!» – заявила пропагандистка.

Про це Інформує сайт ЮА Обозрєватель, з посиланням на Хартія 97