Зведення ISW про ситуацію на південному фронті: ЗСУ просунулися на 1 км під час боїв у районі Робо́тине

Зведення ISW про ситуацію на південному фронті: ЗСУ просунулися на 1 км під час боїв у районі Робо́тине

Українські війська продовжують контратаки в Запорізькій області та на кордоні між Донецьком і Запоріжжям – зведення з фронту

Міністерство оборони Росії заявляє, що всі атаки української армії в Старомайорському та Рівненському районах були відбиті. У той же час, деякі російські військові стверджують, що українські війська просуваються на північ і південь від Плутного. Аналітики ISW вчора також повідомили про ситуацію на Запорізькому напрямку.

Військові блогери повідомили, що українська піхота атакувала з бронетехніки в районі Роботине. Атака на позиції путінської армії тривала всю ніч з 11 на 12 липня. На цій ділянці фронту українські гарнізони зіткнулися з наступаючими силами 42-ї стрілецької дивізії. Як повідомляється, українським військам вдалося увірватися в першу траншею противника і просунутися на глибину до одного кілометра.

За інформацією іншого телеканалу, того ж дня окупаційні війська 71-го мотострілецького полку вибили українських військових з окопів у районі Роботине. Генеральний штаб Збройних сил України підтвердив ракетний обстріл готелю у Бердянську, де розташований штаб 58-ї армії.

 

ракетний обстріл по Бердянську
ракетний обстріл по Бердянську

 

Росія стверджує, що атака була здійснена ракетами “Шторм” 11 липня. В результаті генерал Цоков був переведений до Кобзона. Російські військові також стверджують, що того дня українські сили атакували позиції противника в районі Токмака касетними боєприпасами.

Українські військові мають власні запаси незахідних касетних боєприпасів, і ISW не перевірила візуальні докази того, що українські сили атакували Токмак. Збройні сили України все ще дислокуються навколо Антонівського мосту.

ЗМІ повідомляють, що окупаційні війська знаходяться за 200 метрів від мосту. Більш того, українська артилерія настільки сильна, що окупаційні війська більше не хочуть атакувати українські позиції під мостом. Раніше українські війська прорвали лінію оборони противника в районі Берховки. Однак окупаційні війська перекинули туди всі свої резерви.

Теги: новини форум, единый новини, дивитись новини