Згорів вщент: Як FPV-безпілотник підірвав російський Т-90М “Прорив”, який окупанти кинули на дорозі

Згорів вщент: Як FPV-безпілотник підірвав російський Т-90М “Прорив”, який окупанти кинули на дорозі

Російсько-окупаційні війська, схоже, активізують використання Т-90М на полі бою.

Прес-служба спецпідрозділу “Крила” Головного управління розвідки Міністерства оборони України опублікувала на своєму Youtube-акаунті відео, на якому наші захисники підбили черговий російський основний бойовий танк Т-90М “Прорив”.

Як зазначалося вище, танк був атакований на околиці Бахмута за допомогою трьох безпілотників-камікадзе “Бабай”. На відеозаписі видно точний удар по російському танку, який, імовірно, залишився на полі бою через пошкодження. Звичайно, якби росіянам вдалося підібратися до танка достатньо близько для евакуації, то вони б це зробили. Можна припустити, що Т-90М був би пошкоджений принаймні настільки, щоб його можна було відправити на ремонт.

Окрім пошкоджень російського Т-90М, з цих зображень можна зробити висновок, що окупаційні війська, ймовірно, більш інтенсивно використовують ці танки на полі бою.

Це пов’язано з тим, що останнім часом такі машини все частіше стають об’єктами атак з боку Збройних сил України. Наприклад, нещодавно було зафіксовано повне знищення російського Т-90М, імовірно, спочатку безпілотником, потім гранатою, скинутою з БПЛА, зрештою остаточно знищили машину, в якої відлетіла башта

Незадовго до цього Міністерство внутрішніх справ України показало, як військовослужбовці аеророзвідки 27-ї Печерської бригади Національної гвардії України скинули гранату з БПЛА на російський танк “Прорив”. І хоча подальша доля танка невідома, але знову ж таки констатуємо факт ураження цієї машини.

Ще один Т-90М був підбитий на початку цього місяця 47-ю бригадою “Магура”. Ця бригада використовувала досить цікавий “розумний” боєприпас з субелементами з самонаведенням SMArt 155 чи BONUS.

Потім, наприкінці червня, солдати К2 з 54-ї бригади розповіли, що вони провели півночі в пошуках російського “Прориву” і зрештою “розстріляли” з безпілотного літального апарату.

пошкодженя російського Т-90М
пошкодженя російського Т-90М

Теги: новини україни сьогодні останній, новини україни сьогодні останні, новини онлайн