Українські війська пробивають другу лінію оборони противника: ISW розповідає про бої на Запоріжжі.

Українські війська пробивають другу лінію оборони противника: ISW розповідає про бої на Запоріжжі.

Українські військові могли прорвати протитанкові рови та “зуби дракона” і вийти за лінію “Суровікіна” – ISW.

Українські війська, які продовжують контрнаступ на заході Запорізької області, ймовірно, могли вже просунутися за лінію Суровікіна. Аналітики “Інституту дослідження війни” відзначають, що українська піхота досягла прогресу на цій ділянці фронту, але поки що немає впевненості, що вона прорвала другу лінію оборони противника.

На геолокаційних знімках від 4 вересня видно, що українська піхота просувається до позицій противника на схід від “Зубів Дракона” і протитанкового рову. Ця лінія показана на зображенні.

Українські військові можуть прорвати протитанкові рови та "зуби дракона" і вийти за лінію "Суровікіна"
Українські військові можуть прорвати протитанкові рови та “зуби дракона” і вийти за лінію “Суровікіна”

Ця лінія знаходиться в районі Вербового, де українські захисники продовжують контратакувати. На геолокаційних знімках також зафіксовано просування української піхоти вглиб ворожих позицій у північно-західному напрямку від Вербового.

Крім того, українським військам довелося проривати другу лінію оборони. Просування відбувалося в районі Роботино та Новопрокопівки. На даному етапі контрнаступу українська армія розширює свою територію, щоб мати можливість перекинути на цю ділянку фронту підкріплення у вигляді військової техніки та особового складу, і аналітики ISW стверджують, що український гарнізон наближається до другої лінії оборони, що тягнеться від Вербового до Солодкої Балки.

Українські війська могли вже просунутися за лінію Суровікіна
Українські війська могли вже просунутися за лінію Суровікіна

Наразі українські війська ведуть артилерійський вогонь по окупантах, які сховалися за лінією “Суровікіна”. Очікується, що додаткова бронетехніка дозволить українським військам продовжити контрнаступ і прорвати другу лінію оборони.

Тим часом, західні ЗМІ повідомляють, що контрнаступ української армії пішов уперед лише після того, як вона почала застосовувати касетні боєприпаси проти сил противника. Нагадаємо, що 3 вересня українські війська провели успішну операцію в районі Кліщіївки, обійшовши південні околиці міста.

 

Теги: війна в україні, війна в україні останні новини, війна в україні карта