Паніка в Z-каналах та проблеми в 58-й армії РФ після ліквідації генерала Цокова. Останні новини українського фронту

Паніка в Z-каналах та проблеми в 58-й армії РФ після ліквідації генерала Цокова. Останні новини українського фронту

Як відомо, вчора був знищений замкомандуючого ПВО РФ генерал Цоков після удару по командному пункту 58-ї загальновійськової армії у Бердянську.

Вчора ряд російських ЗМІ писала, що Україна для завдання удару використовувала британську ракету Storm Shadow. У пабліках також з’явилася інформація, що штаб знаходився на території бази відпочинку “Дюна”. Того ж дня окупант Володимир Рогов виклав у мережу кадри з Бердянська, на яких видніється шлейф диму після прильоту ракети. Проте, він не підтвердив ліквідацію путінського генерала.

Аналітики з Інституту вивчення війни приділили увагу подіям у Бердянську. Відомо, що ще у вересні 2022 року ЗСУ намагалися ліквідувати Цокова, завдавши удару по командному пункту у Сватовому. На той момент генерал командував 144-ю мотострілецькою дивізією. Кремлівський Z-паблік “Рибар” заявляє, нібито у всьому винні місцеві жителі, які знали, що у місті проживає високопоставлений генерал ЗС РФ.

Більше того, він також заявив, що українська артилерія постійно завдає ударів по базах відпочинку на окупованій території. Експерти заявляють, що на південний захід від Оріхова знаходяться окупанти з 19-ї та 42-ї мотострілкових дивізій. Якщо ж Цоков перебував на командному пункті 58-ї армії, то можна припустити, що саме він відповідав за оборонні бої на західній частині Запорізької області на лінії Пологи – річка Дніпро в районі Нової Каховки.

Російські військові блогери розкритикували Міноборони Росії за нездатність захиститися від ударів по генералітету з боку ЗСУ. Також деякі заявили, що у Шойгу продовжують недооцінювати можливість української розвідки. Ще один підкреслюють, що самі офіцери ЗС РФ не роблять жодних процедур для своєї безпеки, коли перебувають у зоні можливої поразки.

Відомо, що начальник Генштабу РФ Герасимов звільнив з посади командувача 58-ї армії Попова. Головна причина у тому, що той закликав до ротації військ на Запорізькому напрямку перед контрнаступом ЗСУ. РосЗМІ пишуть, що Герасимов назвав Попова панікером та шантажистом. Після того, як Попов пригрозив звернутися зі скаргою особисто до Путіна, Герасимов терміново відправив того на передову.

Аналітики вкотре заявили, що МО РФ просто не має резерву для продовження війни в Україні. Більше того, вони відчувають брак живої сили на передовій, саме тому окупанти сидять без ротації майже рік.

Теги: новини прямой эфир, новини україни за сьогодні останні найсвіжіші, новини світу сьогодні