Лютий послід. Чому напали на Крокус (Ексклюзив)

Лютий послід. Чому напали на Крокус (Ексклюзив)

Яка невинахідливість. Тоді Путін був молодшим на 25 років і дуже ображався на книги, в яких розповідалося, як ФСБ підриває Росію. Майбутній диктатор рветься перший президентський термін. Проходить чверть століття – переобиратися нікуди не треба, всі на «виборах» намалювали, всіх убили, усіх, як казав покійний військокар Татарський, пограбували.

Так, потрібна легітимація цього фарсу, свята фальсифікацій, найневільнішої пародії на вибори в історії Росії. Потрібно знову згуртуватися навколо государя і піднести камінчиків на лужок перед обложеною фортецею. Настав час мобілізуватися на війну проти України та її англосаксонських кураторів. Недаремно Пєсков це донедавна заборонене слово промовив.

Навіщо ще одна провокація із річками крові? А те, що ця провокація – очевидно. Розумію, що гуляю тонким льодом суспільного гніву та роздратування, але скажіть на милість, як могли до зубів озброєні невідомі люди пересуватися Москвою, яка буквально нашпигована десятками тисяч камер? Чи не той почерк із, як мінімум, зеленим світлом від чекістів?

Адже колективний Захід попереджав. І своїх громадян у Росії, і, власне, Кремль.

І треба віддати належне західним розвідкам: із прогнозами на теракти вони не помилилися. Хіба що неококісти зрушили дату реалізації свого кривавого задуму. Зрозуміли, що на злодії шапка згоріла, хоч так зможемо насолити. І жодної реакції, жодного прохання конкретизувати інформацію від справді компетентних колег.

Мовчання, бездіяльність. Навіщо? Завдань як свідчать кгб-шні канони, само собою, кілька. Запускаємо операцію «Співчуття». І його, певною мірою, одержують. Від тих лідерів, які попереджали росіян, і росіянам варто слухати.

Росія апелює до трагедії у паризькому концертному залі «Батаклан», також під час концерту рок-гурту. Концертний майданчик часто використовувався французькими євреями і ліг у канву чергового акту терору з боку ісламістів. Туди ж напад на редакцію «Шарлі Ебдо».

У нас свій колорит і своє цілепокладання через 22 роки після теракту на Дубровці. Тоді від рук терористів, нагадаю, не загинула жодна людина. Усі жертви – наслідок дій путінських силовиків.

Давайте разом боротись із тероризмом. Ну, її цю Україну. У нас спільний ворог – ісламісти. А водночас: поверніть нас назад до себе до клубу цивілізованих країн. Ніби після злочинів в Україні це взагалі можливо.

А до речі, Україна теж причетна. Нехай і оголосили не одразу. Начебто готувала коридор для відходу терористів за український кордон. Найбільш дивне твердження, враховуючи, що ця ділянка буквально кишить російськими силовиками, які безуспішно протистоять російським легіонерам. Але четверо людей вже якось вони здатні скрутити, раз у столиці не встигли.

Мало буде співчуття від Заходу – здуємо пилюку з легенди про подвиги в Чечні українського екс-прем'єра Яценюка.

Ну нічого, відіграються на пересічних громадянах. Путін уже розпоряджається карати «зрадників Батьківщини», заклики повернути страту звучать у нових порціях яструбиного посліду, не все ж таки Медведєву вигалятися в Телеграмі.

Силовики заздалегідь відрепетирували захоплення Крокуса «українськими терористами», ось вам і пазл. Через 25 років росіяни все ще помирають від війни рук терористів у країні терору та страху. Яка сама сіє терор у інших країнах. Але сама припиняти тероризм не здатна.

Автор: Сергій Романов, політичний оглядач