Генерали, яких ще недавно зображали полум'яними борцями з нацизмом, виявились банальними злодіями

Генерали, яких ще недавно зображали полум'яними борцями з нацизмом, виявились банальними злодіями

У Росії продовжуються чищення серед вищого військового керівництва. Кремль, схоже, дав відмашку «мочити» колишнього міністра оборони Сергія Шойгу та його найближчу почет. Z-блогери та пропагандисти один перед одним поспішають скаржитися, які великі масштаби розкрадань виявили в російській армії і як це впливає на шалені втрати на фронті. Корупція вже не сором'язливо замовчується, а навпаки — наголошується. Як з'ясувалося – вся армійська верхівка у Росії складається з злодіїв та корупціонерів. Цікаво, що ніхто серед цього хору обвинувальних голосів не порушує питання — а хто призначав цих злодіїв на їхні хлібні посади? І невже два десятки років ні ФСБ, ні ГРУ не бачили цих кричучих мільярдних розкрадань?

До хору обурених голосів приєднався і колишній український нардеп, а нині зрадник та втікач Олег Царьов. Чи не знав він, вихований на корупційній системі Януковича, що прогнила, що вся вертикаль крадіжки підкорялася і була очолена самим Путіним? Звісно, ​​знав. Але озвучити це дуже небезпечно. Тож мовчить. Однак рядові росіяни не такі полохливі. До одного з ефірів радіо «Комсомольська правда» підключився слухач і запитав, хто ж призначав усіх цих неблагочестивих генералів? На що отримав відповідь, що під усіма указами стоїть підпис президента Росії Путіна. Однак це винним його не робить у жодному разі, поспішили заявити пропагандисти. І образи та осуд дісталися вже самому слухачеві. На їхню думку, ані Шойгу, ані Путін — жодної відповідальності за свої дії та рішення не несуть.

Генерали, яких ще нещодавно зображали полум'яними борцями з нацизмом, які звільняли Донбас, виявилися банальними злодіями, яким начхати і на вбивства мешканців окупованих територій, і на денацифікацію. Все, що їм потрібно — це набити кишені грошима, виділеними на війну. Для них війна — це бізнес, заробіток, а життя мирних українських мешканців чи життя своїх солдатів, які вони кладуть десятками тисяч, для російських корупціонерів нічого не означає.

Автор: Денис Казанський, журналіст