“Генерал-Армагедон” Суровікін у такому стані, що його довго не покажуть – Піонтковський

“Генерал-Армагедон” Суровікін у такому стані, що його довго не покажуть – Піонтковський

Проти заарештованого генерала спрацювала “карма”.

Сергій Суровікін, командувач Повітряно-космічними силами Росії, був затриманий російською контррозвідкою і наразі перебуває на допиті. У той час як лідер ополченців Євген Пригожин відвідав Кремль з офіційним візитом, російська влада відмовилася зустрічатися зі “генералом-Армагедоном”.

Таку думку висловив 24 каналу Андрій Піонтковський, російський експерт, який зараз проживає в США. За його словами, спецслужби Путіна, можливо, жорстоко поводилися зі Суровікіним, і зараз він перебуває в жахливій ситуації.

Піонтковський заявив, що диктатор Володимир Путін дуже різко змінив свою позицію щодо Пригожина. Спочатку він закликав знищити вагнерівця, потім йому довелося виїхати до Білорусі, а потім повстанці офіційно відвідали Кремль.

Однак Суровікіна там не було. Очевидно, генерал відмовився виконувати накази Путіна. Адже вагнерівську колону, що наступала під Ростовом і навіть Москвою, два літаки могли знищити за лічені хвилини.

“Очевидно, що Суровікін був занадто перевантажений, щоб його показувати. Я вважаю, що через стан генерала в осяжному майбутньому зняти його не вдасться. Хочу підкреслити, що це доля. Суровікіна, нагадаємо, називали “катом Алеппо” і “м’ясником Сирії”.

Певний час він безжально командував силами, які зрівняли Сирію з землею і вбили тисячі людей, які не могли дати відсіч. Сирійський хлопчик, який шокував весь світ, прокляв російську владу. Очевидно, що ця карма вже почала працювати над “генералом-Армагедоном””, – додав Піонтковський.