РФ показала підозрюваного! У Краснодарі застрелили заступника начальника відділу з мобілізаційної роботи. Найсвіжіші новини сьогодні.

РФ показала підозрюваного! У Краснодарі застрелили заступника начальника відділу з мобілізаційної роботи. Найсвіжіші новини сьогодні.

У РФ показали кілера командира підводного човна, з якого пускали “Калібри”: окупант сам допоміг вирахувати себе

Підозрюваний у вбивстві колишнього командира підводного човна “Краснодар” Станіслава Ржицького, який вважався причетним до обстрілу “Калібрами” Вінниці, потрапив на камери спостереження. У російських пабликах поширили орієнтування з фотографією передбачуваного кілера Ржицького. Розшукується чоловік 30-40 років середньої статури, одягнений у блакитну кепку та чорний одяг. Саме цю нечітку фотографію розіслано у всі відділи регіону.

 

У РФ поширили орієнтування з фотографією передбачуваного кілера окупанта Станіслава Ржицького.
У РФ поширили орієнтування з фотографією передбачуваного кілера окупанта Станіслава Ржицького.

Тим часом джерело ТГ-каналу “ВЧК-ОГПУ” розповіло, що батьки Ржицького менше місяця переїхали до Криму з Білгорода. Син щодня дзвонив їм, востаннє вони спілкувалися в обід 9 липня. Вранці 10 липня їм зателефонував слідчий. “Акуратно почав з’ясовувати, чи займається син спортом, яка у нього машина. Через деякий час сказали, що знайшли труп, схожий на Стаса. Там же були його навушники та телефон”, – розповіли батьки окупанта.

Пізніше з ними зв’язалися колеги Ржицького, котрі їздили на впізнання. Вони розповіли, що на тілі їхнього сина виявили 8 поранень. Відставний військовий звільнився з армії через умови служби. Близьким Ржицький говорив, що останні кілька років йому доводилося заступати на бойове чергування на вахту у Чорному та Середземному морях на 6 та більше місяців. Через роботу вже другий його шлюб тріщав по швах.

У результаті Ржицький таки розлучився з дружиною, яка народила йому двох дітей. За словами рідних, якоїсь загрози він не відчував, інакше відмовився б від щоденних пробіжок і, ймовірно, був би більш обережним. За даними ТГ-кааналу Baza, кілер міг відстежувати маршрут Ржицького за програмою Strava. Окупант постійно викладав до мережі свої забіги, не змінюючи маршруту. Багато в чому завдяки цьому кілеру не важко вибрати зручну точку для розправи.

 

За даними ТГ-кааналу Baza, кілер міг відстежувати маршрут Ржицького за програмою Strava.
За даними ТГ-кааналу Baza, кілер міг відстежувати маршрут Ржицького за програмою Strava.

 

У Краснодарі застрелили заступника начальника відділу з мобілізаційної роботи, якого Україна звинувачувала у запуску “Калібрів” по Вінниці.

Нагадаємо, колишнього командира підводного човна “Краснодар”, з якого армія РФ запускала “Калібри” по Україні, 42-річного капітана 2-го рангу Станіслава Ржицького було застрелено 10 липня під час ранкової пробіжки. Через чотири дні – 14 липня – річниця трагедії, яка минулого року забрала життя 28 людей.

За даними російських ЗМІ, Ржицький вийшов на пробіжку о восьмій годині ранку. Біля спорткомплексу його підстеріг невідомий, який чотири рази вистрілив у спину та груди окупанта, після чого втік. Ржицький помер дома до приїзду швидкої. Порушено кримінальну справу за статтею “Вбивство”.

У МВС РФ запевняють, що шукають підозрюваного, але визнають, що кілер виявився розумнішим за силовиків: він довго стежив за маршрутами пересування окупанта, і поки що поліція не може знайти жодної камери спостереження, на яку потрапив би момент злочину. Поки доказів у слідства вкрай мало, допитано співробітників спорткомплексу “Олімп”, проте ніхто з них нічого не бачив.

Примітно, що в соцмережах Краснодара немає згадок про вбивство військового – підчищено всі пости та коментарі. Ржицького звинувачували у запуску “Калібрів” по центру Вінниці 14 липня 2022 року, внаслідок якого загинули 28 людей, з них троє дітей. У Міноборони РФ стверджували, що потрапили у черговий “центр прийняття рішень”, який за фактом виявився цивільним Будинком побуту “Ювілейний”.

 

Теги: війна України і росії, свіжі новини про війну в Україні, новини новин, новино Україна