Спецназ ЗСУ підірвав групу автомобілів армії рф з дрону Perun (відео)

Спецназ ЗСУ підірвав групу автомобілів армії рф з дрону Perun (відео)

На півдні група російських військових автомобілів, один з яких був завантажений боєприпасами, була знищена прицільним бомбометанням з безпілотного літального апарату вітчизняного виробництва “Перун”.

Сили оборони України активно ведуть розвідку та завдають ударів по позиціях противника на півдні. Під час польоту в Херсонській області спецпризначенці виявили щільне скупчення російської військової техніки. Міні-колонна була знищена, а одна з машин противника – начинена боєприпасами – підірвана.

14 липня на каналі народного депутата Юрія Мисягіна, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, в прямому ефірі показали кадри знешкодження групи російської військової техніки на тимчасово окупованій території на півдні. Депутат зазначив, що ексклюзивні кадри надав його колега народний депутат Роман Костенко, який зараз воює на Таврійському напрямку.

Під час повітряної розвідки на окупованій території (імовірно, в Херсонській області) українські спецпризначенці помітили кілька одиниць техніки російських окупантів. Вночі вони випустили по них снаряди з безпілотника “Перун” та знищили їх за допомогою дистанційного керування. Одна з російських машин була споряджена боєприпасами і сильно вибухнула.

Варто зазначити, що БПЛА “Перун” є вітчизняною розробкою. Цей безпілотник ефективно проявив себе на полі бою під час контрнаступу української армії. За словами народного депутата Костенка, на початку липня цього року безпілотник вразив свою соту ціль.

Наразі на Херсонському напрямку Збройні сили України проводять активну розвідку та нанесення контрударів на всю глибину оборони противника з метою підготовки території та рубежів для проведення наступальних операцій. Про це заявив 14 липня під час брифінгу на тему “Участь Національної гвардії у відсічі російської збройної агресії проти України” заступник начальника управління планування застосування сил та засобів Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

Теги: новини війну, новини війни, новини 24 україна