“Резервів тупо немає, все на фронті”: Терорист Стрєлков/Гіркін спрогнозував прорив оборони окупантів за кілька тижнів

“Резервів тупо немає, все на фронті”: Терорист Стрєлков/Гіркін спрогнозував прорив оборони окупантів за кілька тижнів

“Росія вичерпала свої стратегічні резерви. Тому ніщо не заважає українській армії прорватися”, – вважає чекіст Ігор Стрєлков.

Україна досягла головної мети великого контрнаступу. У Росії більше немає резервів для запобігання прориву лінії оборони. Про це заявив російський чекіст і військовий злочинець Ігор Гіркін (Стрєлков) у своєму Телеграм-каналі 14 липня, повідомляє UA-obozrevatel.

“Це звучить дико, що після півтора року війни Російська Федерація може виставити на поле бою набагато менше військ, а іноді і військової техніки, ніж Україна. Не буду розкривати військову таємницю, але, на жаль, ворог знає, в якому стані перебувають наші війська. Навіть у другій зоні укомплектованість наших військ не перевищує 70 відсотків, а у складних зонах бойових дій – ще нижче.

Росія вичерпала свої стратегічні резерви
Росія вичерпала свої стратегічні резерви

Наші війська зазнають регулярних втрат. А потік підкріплень і резервів з тилу відрізаний. Якщо не вжити термінових заходів, ворог має шанс прорвати запорізьку лінію оборони. Якщо це станеться, зупинити його буде вкрай важко! Якщо наші війська знищать на цьому рубежі, зупинити наступ буде нікому”, – сказав він.

Стрєлков заявив, що будь-яка спроба відправити погано підготовлені і озброєні війська з російського прикордонного регіону на лінію фронту буде негайно розбита контратакою України. Стрєлков назвав Валерія Герасимова, головнокомандувача російськими військами і “силами спеціальних операцій”, “му-мугенералом”.

“У Герасимова немає резервів боєздатних частин і з’єднань. Все, що у нього є, знаходиться на фронті”, – заявив військовий злочинець. Він вважає, що результат війни стане зрозумілим у найближчі 2-3 тижні.

Раніше UA-obozrevatel повідомляв, що Стрєлков дуже стурбований тим, що російські війська не зможуть нічого вдіяти проти українського військового плацдарму під Херсоном.

Теги: едини новини україни марафон, новини украини, едини новини онлайн