Втрати армії РФ зростають – ЗСУ на Bradley рознесли окупантів

Втрати армії РФ зростають – ЗСУ на Bradley рознесли окупантів

В інтернеті з’явилися потужні кадри.

Втрати армії РФ – Бійці 47-ї бригади ЗСУ на бойових машинах піхоти ODS-SA Bradley та за допомогою безпілотників FPV атакують російських піхотинців. Які намагаються закріпитися в зруйнованому будинку на околиці села Степове, що на Авдіївському напрямку, інформує ???????

Відзначимо, за місяць агресивних спроб захопити Авдіївку на Донеччині російська армія втратила понад 10 тисяч осіб. Крім того, українські війська знищили понад 100 ворожих танків, 250 одиниць бронетехніки, 50 артилерійських систем та сім штурмовиків Су-25.

Такі цифри оприлюднив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у своєму Telegram-каналі.

Командувач опублікував кілька фотографій з району Авдіївки, які демонструють діяльність сил оборони.

Втрати армії РФ зростають
Втрати армії РФ зростають

Зокрема, на світлинах видно, як українські ракети обстрілюють позиції противника, як працює снайпер, як пересуваються військові на бронетехніці. Пан Залужний подякував усім військам і всім українським воїнам, які захищали Авдіївку:

“Вклоняюся воїнам на щиті. Вічна пам’ять і честь”, – додав головнокомандувач. Раніше блогер Narsio підрахував, що станом на 3 листопада Росія втратила 209 одиниць техніки під Авдіївкою.

Втрати армії РФ зростають

Тим часом Telegram-канал “Бути Або” додає, що за місяць штурмів російським військам вдалося просунутися на 2,5 км на північному фланзі і на 1 км на південному, тобто 209 одиниць техніки на 2,5 км – це близько 10 одиниць техніки на кожні 125 метрів просування.

Це, скоріше, просто констатація: Росія може дозволити собі покласти 200 одиниць техніки на 2,5 км. Україна за весь час війни і близько ніколи не мала такого ресурсу“, – сказано в повідомленні.