Скандальний депутат Держдуми Мілонов шокував навіть z пропагандистів

Скандальний депутат Держдуми Мілонов шокував навіть z пропагандистів

Політичний фрик зізнався, що хоче зарубати Макаревича.

Скандальний депутат держдуми РФ Віталій Мілонов настільки надихнувся прикладом свого колеги Андрія Лугового, який отруїв полонієм колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка, що й сам висловив готовність вбивати «ворогів режиму».

Про це він сказав в ефірі одного із політичних шоу кремлівських пропагандистів.

«Колись були славні часи. Один кригоруб, так би мовити, і мінус Троцький. Я закликаю не соромитись у методах, і урізноманітнити навіть. Ножики, там, всякі, топірці, кувалди, ось … », – Запропонував Мілонов.

⚡️Блдь, ваще озвіріли!!! 🤬🤡🤬 “Я закликаю не соромитися в методах – ножики, сокири, кувалди. Я сам готовий дати Макаревичу льодорубом по голові, і буду щасливий, якщо Батьківщина мені це доручить”. 😱Який невідомий пздц! 🤬Людоїди🐷🐶 перестали соромитися… pic.twitter.com/iCqcu1Ppj9

– Жесть доброї волі (@postolachka71) May 14, 2024

Такі шалені фантазії припали не до смаку навіть ведучому, який зазначив, що той самий сталінський режим здається більш гуманним, ніж Мілонов, який називає себе борцем за «православні цінності».

У відповідь на це скандальний депутат відверто зізнався, що цього не соромиться.

“Я не соромлюсь. Я сам особисто готовий Макаревичу дати цим льодорубом по голові. І я буду щасливий, якщо батьківщина мені доручить», — запевнив він присутніх.

Про це повідомляє сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97