В Україні: десантники захопили шістьох окупантів під час бою
Українські десантники на псевдо «Олівер» та «Джек» в ході свого першого бою змогли захопити в полон шістьох російських солдатів. Згідно з інформацією, опублікованою на Facebook-сторінці 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, бійці відзначили, що під час захоплення полонених ворог використав безпілотник, який намагався завдати шкоди своїм же солдатам.
Як розповів десантник із позивним «Джек», окупанти почувалися впевнено, поки, на їхню думку, він був один. «Вони чули тільки мене, тому що я спілкувався з нашими по радіостанції. А нас було двоє», – зазначив він.
Перемога українських десантників: як сміливість та стратегія призв
Військові також дали зрозуміти, що до їхніх позицій атакував ворожий бронетранспорт, проте бійці зуміли знищити його за допомогою гранатомета. Після цього один з окупантів втратив контроль і скинувся «головою вниз» з бойового транспорту. Протягом приблизно трьох годин двоє десантників боронили свої позиції з одним автоматом, адже інший під час бою отримав пошкодження.
Бійці описали, як внаслідок штурму російських сил їх «загнали» в приміщення. Десантник «Джек» повідомив, що йому вдалося поранити одного з супротивників, потім підтвердив, що поранений загинув.
В процесі бою противники намагалися переконати українських військових припинити опір, стверджуючи, що все відбувається лише через політичні причини. Проте, зрозумівши безвихідь, окупанти почали використовувати образи і залякування.
«Коли вони усвідомили, що шансів немає, почали викидати зброю… Після цього ми почали зв’язувати й упаковувати їх», – зазначили бійці.
Після затримання російських солдатів до українських військових підлетів ворожий дрон та спробував скинути на них вибухівку, намагаючись знищити своїх же бійців, аби не допустити їх захоплення в полон.
Такі випадки свідчать про зростаючу напругу та тактичні помилки з боку російських військових під час конфлікту. Україні вкрай важливо продовжувати забезпечувати своїх солдатів усім необхідним для захисту та виконання бойових завдань. Це не лише героїзм на фронті, а й важливий крок до забезпечення національної безпеки.