ЗСУ розбили окупантів під Бахмутом і захопили опорні позиції

ЗСУ розбили окупантів під Бахмутом і захопили опорні позиції

Останнім часом Бахмутський напрямок втратив свою репутацію найгарячішої ділянки фронту, пропустивши кілька інших (Мелітопольський, Бердянський, Донецький, Лиманський). Проте під Бахмутом все ще тривають жорсткі бої з просуванням Сил оборони. Про це повідомив боєць Збройних сил України, який бере участь у цих боях і управляє Телеграм-каналом «Передович0к»:

“Ми поступово руйнуємо позиції окупантів, наближаємося і штурмуємо. Майже всі наші штурми завершуються успіхом. Вчора, наприклад, ми віджали опорні позиції під Берхівкою (північніше Бахмута)”. «Передович0к» зазначає, що ворог намагається утримати ЗСУ за допомогою великої кількості недостатньо підготовленого до бойових дій особового складу: “Сюди насуваються орки, багато їх, по всьому периметру. Вони вмирають прямо в окопах, але їх замінюють інші…”.

У той же час, речник Генерального штабу Збройних сил України, Андрій Ковальов, у своєму звіті за останню добу щодо цієї ділянки фронту заявив наступне: “На Бахмутському напрямку противник наніс авіаційні удари в районах Богданівка, Біла Гора та Північне… Від ворожих артилерійських обстрілів постраждали Рай-Олександрівка, Васюківка, Оріхово-Василівка, Новомаркове, Часів Яр, Іванівське, Озарянівка,