ЗСУ беруть висоти під Бахмутом, розбиваючи «кадировців»

ЗСУ беруть висоти під Бахмутом, розбиваючи «кадировців»

Бойовиків Кадирова потіснили в районі Кліщеївки

Українська армія робить все можливе, щоб захопити панівні висоти біля Бахмута. Про це заявив речник оперативно-тактичного угрупування “Схід” Сергій Череватий в ефірі національного телебачення. За його словами, українські війська закріплюють свої частково успішні здобутки на південному фланзі біля Бахмута.

Бойовиків Кадирова потіснили в районі Кліщеївки
Бойовиків Кадирова потіснили в районі Кліщеївки

“Ініціатива в руках Сил оборони, і ми крок за кроком виконуємо наші щоденні бойові завдання, максимально убезпечуючи особовий склад. Ми робимо все можливе, щоб утримати висоту. Противник продовжує чинити запеклий опір”, – сказав Череватий.

За минулу добу в районі Бахмута відбулося 538 обстрілів, два авіаудари та п’ять бойових зіткнень. Росіяни втратили 71 вбитими, 141 пораненими, чотири танки, один десантно-штурмовий автомобіль, одну установку “Град”, дві артилерійські установки, дві самохідні артилерійські установки “Гіацинт С”, одну установку “Муром М” та п’ять безпілотників.

Рамзан Кадиров підтвердив, що його бійців бачили в районі Кліщіївки. “Вони нікого не налякали. Бій з ними показав, що вони не представляють ніякої цінності як солдати. Вони виконують суто міліцейські функції. Представник української армії заявив, що “якщо вони ще раз вступлять у конфлікт з українськими бойовими бригадами, їх чекає та ж доля, що і повністю розгромленого Вагнера”.