Знищення батальйону Атал з Чувашії – нові кадри

Знищення батальйону Атал з Чувашії – нові кадри

Окупаційні війська 1-го батальйону 1251-го мотострілецького полку в Запорізькій області потрапили під обстріл з РСЗВ “HIMARS”.

Знищення батальйону Атал з Чувашії відбулося29 жовтня. В цей день в інтернеті вперше з’явився момент прильоту, коли українські солдати пізно ввечері атакували батальйон окупаційних військ, мобілізованих з Чувашії. Нові кадри, зняті вчора, 1 листопада, вранці після прильоту, з’явилися в інтернеті, про що повідомив ТГ-канал “Україна 365“. (Увага! для осіб старше 18 років).

Відомо, що українські війська атакували окупаційні сили, які готувалися до передислокації в селі Ільченкове (Запорізька область). Згідно з російською громадською думкою, батальйон був сформований переважно з людей, мобілізованих з Чувашії.

Знищення батальйону Атал з Чувашії відео-кадри

Місцеві ЗМІ підтвердили, що командир полку Владислав Матузас загинув. Водночас, кількість окупантів, ліквідованих ванаслідок удару, становила від 47 до 120 осіб. Окупант, який знімав наслідки, визнав, що в КамАЗі була велика кількість російських військовослужбовців, але їх там вже не було.

Влада Чувашії нічого не сказала про події 29 жовтня. Це пов’язано з тим, що вона побоюється репресій з боку Кремля за поширення “неправдивої” інформації про війну в Україні.

Нагадаємо, що Збройні сили України атакували окупаційні війська, які намагалися передислокуватися, вбивши і поранивши 120 осіб і спаливши 10 одиниць техніки. Українські військові атакували ракетами “HIMARS” мотострілецький батальйон окупантів, який приїхав з Чувашії. Про цей інцидент повідомив журналіст Юрій Бутусов.

За його словами, 29 жовтня був знищений 1-й батальйон 1251-го мотострілецького полку російської армії, який готувався до передислокації. Противник зазнав величезних втрат, спалено 10 одиниць техніки.

У соціальних мережах один з окупантів поскаржився, що російські війська не встигли передислокуватися перед ракетним ударом. Телеграм-канал “Гневная Чувашия” написав, що в колоні були виявлені “КАМАЗи і УАЗи”, що свідчить про те, що чуваський добровольчий батальйон “Атал” також був майже повністю знищений українськими військами під час боїв.

Нагадаємо, першого листопада наші захисники знищили один літак російських окупантів. Про це без подробиць в сьогоднішньому зведенні про втрати загарбників з початку широкомасштабного вторгнення повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.