Збили п’ятий Су-25 росіян за останню добу: штурмовик звалився під Авдіївкою

Збили п’ятий Су-25 росіян за останню добу: штурмовик звалився під Авдіївкою

Спроби Росії підтримати наступ під Авдіївкою дозвуковою авіацією призвели до великих втрат російської авіації за останні дні.

Українська армія успішно збила п’ятий російський літак у Донецькій області за останні десять днів. Напередодні, у середу, українські військові збили штурмовик Су-25 поблизу Авдіївки.

Про це повідомляє прес-офіцер прес-центру штабу АТО Олександр Ступун. За словами Ступуна, окупаційні війська активно застосовують авіацію на передовій і намагаються підтримати наступ російсько-терористичних військ.

Причиною великих втрат, яких зазнали російські військово-повітряні сили за минулу добу, є тип літаків, які вони використовують. Це дозвукові літаки, які змушені літати близько до лінії фронту, що дозволяє їм бути збитими українською армією. Станом на 19 жовтня 2023 року російська армія втратила в Україні 320 літаків.

Тим часом, нещодавно Об’єднаний прес-центр Оперативного командування Об’єднаних сил повідомив, що поблизу Авдіївки був збитий штурмовик Су-25 (“Люк”). Це вже п’ятий штурмовик, збитий на півдні Донецької області за останні вісім днів (варто зазначити, що з 28 червня на всій лінії фронту не було збито жодного літака).