Z-колона зі значним числом техніки поперла на Авдіївку… Але була розмазана по полю

Z-колона зі значним числом техніки поперла на Авдіївку… Але була розмазана по полю

Сили оборони України знищили вщент чергову колону російської бронетехніки

Сьогодні з ранку ворог відновив штурмові дії на Адіївському напряму. Знову колона зі значним числом техніки поперла в бік залізничного полотна. Метою окупантів було закріпитися на ньому для подальшого виходу на Степове.

Проте злагоджена робота українських артилеристів не дала досягнути успіху черговому бронекулаку ворога.

Так бійці 116ї окремої Полтавської бригади територіальної оборони Збройних сил України розбили чергову штурмову броньовану колону російських окупантів, яка атакувала їх позиції на Мар’їнському напрямку.

Про це преслужба підрозділу повідомила на власній сторінці в соціальній мережі Фейсбук. І прилюднила відповідні фотографії і відео, зроблені безпілотним літальним апаратом. На відео ми бачимо кадри розгрому наступаючої колони.

А на світлинах – знищені танк і три гусеничні бойові броньовані машини загарбників в чистому полі.

Z-колона зі значним числом техніки поперла на Авдіївку... Але була розмазана по полю Z-колона зі значним числом техніки поперла на Авдіївку... Але була розмазана по полю Z-колона зі значним числом техніки поперла на Авдіївку... Але була розмазана по полю

Відзначимо, по що не варто казати про закінчення наступальних дій ворога в районі Авдіївки, адже невідомо скільки ще резервів у них стоїть, щоб відправитися на штурм. І сьогоднішній штурм є прикладом того, що активна фаза продовжується, ударний кулак з великої кількості техніки та особового складу досі наявний. Слідкуємо за ситуацією.