Втрати Росії у війні з Україною перевищили 300 тисяч убитими: наскільки це критично, і чи близький кінець війні

Втрати Росії у війні з Україною перевищили 300 тисяч убитими: наскільки це критично, і чи близький кінець війні

Російська армія втратила на війні Україні 300 810 військовослужбовців “200-ми” і очевидно, набагато більше було поранено.

Втрати Росії у війні. За останню добу країна-агресор, Російська Федерація, втратила 870 осіб загиблими. Таким чином, загальна сума непоправних втрат особового складу Збройних Сил Російської Федерації перевищила 300 тис. чоловік. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу української армії.

За даними української армії, загальні бойові втрати противника за останню 1 добу склали близько 870 осіб (убитими). Танків – 21 одиниця (всього за період повномасштабної війни – 5211). Бойових броньованих машин -29 (9804). Арти – 25 (7227), РСЗВ – 10 (844), засобів ППО – 3 (562). Крім того, протягом дня було знищено велику кількість військових вантажівок, іншого обладнання та зброї.

Щоб розрахувати кількість жертв в Росії, ви можете використовувати коефіцієнт, відомий з часів Другої світової війни. До 3-5 поранених на одного вбитого. Отже, навіть якщо взяти мінімум, він дорівнює 300 000×3 = 900 000. Якщо підрахувати загальну кількість втрат особового складу ЗС РФ в ході повномасштабної війни з Україною, то це вже перевищує один мільйон чоловік (900 000 + 300 000 = 1 200 000).

Армія РФ втратила "двохсотими" в Україні 300 810 солдатів,
Армія РФ втратила “двохсотими” в Україні 300 810 солдатів

Ці розрахунки, звичайно, умовні, тому що з часів Другої світової війни багато що змінилося, в тому числі система захисту солдатів і військова медицина. Що також ускладнює розрахунки, так це те, що Кремль класифікує фактичні втрати і дає їм фактичну підраховану кількість вбитих і поранених солдатів.

Підводячи підсумок, слід зазначити, що втрати Росії у війні з Україною дійсно дуже великі, і ЗСУ понесли окупантам такі втрати, незважаючи на те, що військові давно цього не робили, але говорити про те, що перемога близька, поки рано.

У Російської Федерації величезні людські резерви, не кажучи вже про військову техніку і артилерійські снаряди, тому вона не зупиниться на спробах вторгнення на Україну. Ми повинні продовжувати боротися з агресорами і не вести дискусій про припинення вогню і здачі їх території.

Раніше ми писали, що Сили оборони України мають “непогані результати” на лівобережжі Дніпра – ОК “Південь”.

Нагадаємо, ЗСУ знищили ЗРК «С-300» окупантів в Криму