Велика група окупантів потрапила в полон ЗСУ

Велика група окупантів потрапила в полон ЗСУ

Військовики з 225-го окремого батальйону 127-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України захопили в полон восьмеро (велике відділення) російських окупантів, які належали до приватної воєнної компанії “Ветерани”.

Цю інформацію повідомив користувач “lavashik_bratashik” на платформі “ТікТок”, опублікувавши відео з “інтерв’ю” з полоненими. На записі видно, як вони сидять поруч із стіною в якомусь приміщенні, зі зв’язаними руками і відкритими обличчями, по черзі називаючи свої імена:

Перший з Тинди Амурської області неясно вимовив своє повне ім’я, потім Вадим Миколайович Отлічко з Волгоградської області, Андрій Євгенович Борисов зі Смоленська, Сергій Анатолійович Глушов з Башкірії, Михайло Миколайович Харитонов з Астрахані, Андрій В’ячеславович Ажов з Камиша Волгоградської області, Сергій Миколайович Бакшеєв з Благовєщенська, Вадим Вікторович Малахов з Воронежу. Очевидно, що всі ці люди, ймовірно, постраждали від життя та можливо перебувають у в’язниці. Тепер вони також звинувачуються в воєнних злочинах.