В Z-каналах справжня паніка після прилетів по складам ЗС РФ у Новоолексіївці: “Потужно дісталося, нас позбавляють тилу”.

В Z-каналах справжня паніка після прилетів по складам ЗС РФ у Новоолексіївці: “Потужно дісталося, нас позбавляють тилу”.

Кремлівські пропагандисти побоюються, що швидке захоплення складів і баз призведе до розгрому російської військової логістики в тилу.

Сили оборони України знищили велику російську базу матеріально-технічного забезпечення в Херсонській області. Це стало серйозним ударом по угрупованню окупантів на південному фронті. Як повідомляє UA-obozrevatel, про це чітко написав військовий кореспондент Z – Олексій Живов.

За його словами, склади в Новоолексіївці були настільки великими, що при їх знищенні селищу було завдано серйозної шкоди. Звісно, це суттєво вплинуло і на обороноздатність окупованого регіону.

 

знищили велику російську базу матеріально-технічного забезпечення
знищили велику російську базу матеріально-технічного забезпечення

“Новоолексіївка однозначно сильно постраждала. Цілі квартали були зруйновані вторинними вибухами”, – розповів він. Він зазначив, що постійне використання українцями ракетних комплексів “HIMARS”, ракет Storm Shadow та іншого далекобійного озброєння знищило логістику російської армії. “Я пам’ятаю, як влітку минулого року, коли українська армія отримала “HIMARS”, склади почали горіти, як сірники. Якось ніхто не був готовий до такої можливості. Спочатку відсунули склади з БК на 30-50 км, потім на всі 100. Позбавили можливості розвантажуватися з поїзда ближче до фронту”, – обурився окупант.

 Олексій Живов
Олексій Живов

Він пояснив, що поява ракет Storm Shadow в Україні погіршила ситуацію для російських військ. Тому російські військові повинні або відвести свої склади з БК ще далі, що ускладнить їх оборону, або придумати більш складні і дорогі плани захисту своїх військових об’єктів. В іншому випадку вони будуть знищені в найближчому майбутньому.

Детонувало аж до світанку: ЗСУ знищили черговий склад БК окупантів в глибокому тилу – укр новини сьогодні

Теги: смотреть новини, марафон новини онлайн, єдині новини