У бойовиків “Ахмата” великі втрати: Спецназ Кадирова розбили на підході до Бахмута. Останні новини України війни

У бойовиків “Ахмата” великі втрати: Спецназ Кадирова розбили на підході до Бахмута. Останні новини України війни

Бойовиків Рамзана Кадирова зі спецназу “Ахмат” розбили на під’їзді до зруйнованого Бахмута.

Чеченський спецназ “Ахмат” зазнає серйозних втрат на Донбасі. Партизанський рух “АТЕШ” повідомляє, що “кадировців” розбили на околицях міста Бахмута, яке армія РФ та найманці ПВК “Вагнер” перетворили на руїни. “Десятки вбитих і поранених.

Вони біжать з позицій гірших за багатьох мобиків”, – прокоментували партизани. Разом із чеченськими загарбниками на позиціях масово ліквідують військових РФ 83-ї окремої десантно-штурмової бригади та 57/72-ї окремих мотострілецьких бригад.

“Будучи у загонах і посилаючи росіян у м’ясні штурми, вони відчували себе господарями РФ, але як все змінилося. Сили оборони України взяли місто під вогневий контроль, і розв’язка зовсім скоро…” – анонсували в “АТЕШ”.

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр також радує новинами із Бахмута. Українським захисникам вдалося взяти під вогневий контроль усі можливі входи та виходи з міста. Контроль вдається утримувати кілька днів поспіль.

Теги: кадирівці Бахмут, війна в Україні телеграм, війна в Україні 2023, війна в Україні телеграм канал, україно російська війна, карта війни в україні