“Там ситуація складна, попереду важлива битва”, – Бахмутський Демон назвав тривожну ділянку

“Там ситуація складна, попереду важлива битва”, – Бахмутський Демон назвав тривожну ділянку

“Російські війська готують новий наступ на Куп’янськ, де очікуються серйозні зіткнення”.

“Російські війська намагаються продовжувати наступ. І незважаючи на великі втрати готують новий наступ на Куп’янськ та Авдіївку. У той же час, складна ситуація складається в районі Куп’янська, де українським силам загрожують серйозні зіткнення.

Український військовий боєць з позивним “Бахмутський демон” у своєму Telegram-каналі зазначив, що складна ситуація зберігається на кількох напрямках. У той же час, українські війська продовжують повільно просуватися в районі Бахмута.

“Пані та панове, ситуація під Куп’янськом складна. Наближаються важливі бойові зіткнення. Ми повільно просуваємося під Бахмутом. Я говорив з бійцями в Авдіївці. Вони підкреслили, що на флангах горить бронетехніка і все кладовище – гірше, ніж у Вугледарі, але росіяни міняються змінами і готують чергову атаку.

“Але втрати російської бронетехніки настільки великі, що окупаційні війська зараз воюють з піхотними підрозділами, які майже не захищені бронею. “Вони частково відвоювали територію не лише під Авдіївкою, а й під Куп’янськом та Бахмутом. Окупаційні війська наступають піхотними підрозділами, які практично не захищені бронею.