Щонайменше п’ять вертольотів ПКС Росії: Опубліковані супутникові знімки аеродрому в Бердянську – ЗМІ

Щонайменше п’ять вертольотів ПКС Росії: Опубліковані супутникові знімки аеродрому в Бердянську – ЗМІ

Щонайменше п’ять російських військових вертольотів, знищених на аеродромі під Бердянськом, зафіксовані на супутникових знімках.

Україна вчора (17 жовтня) вперше застосувала проти російських військових літаків ракети великої дальності ПТРК “Атакамс”. Сьогодні український Генеральний штаб повідомив, що за минулу добу було знищено один літак і шість вертольотів.

Ці втрати можуть включати літаки ПКС Росії, що базуються в аеропортах Луганська та Бердянська. Сьогодні, 18 жовтня, в інтернеті з’явилися нові супутникові фото аеродрому під Бердянськом, датовані 17 жовтня.

Щонайменше п'ять вертольотів ПКС Росії: Опубліковані супутникові знімки аеродрому в Бердянську - ЗМІ Щонайменше п'ять вертольотів ПКС Росії: Опубліковані супутникові знімки аеродрому в Бердянську - ЗМІ Щонайменше п'ять вертольотів ПКС Росії: Опубліковані супутникові знімки аеродрому в Бердянську - ЗМІ Щонайменше п'ять вертольотів ПКС Росії: Опубліковані супутникові знімки аеродрому в Бердянську - ЗМІ

На знімках видно злітно-посадкову смугу, як вона виглядала 15 та 17 жовтня. На останньому знімку видно п’ять чорних точок на місці зупинки бойового вертольота. Достовірність знімків поки що не підтверджена, але західні військові експерти та аналітики найближчим часом детально проаналізують це питання.

Тим часом в інтернеті вже почали активно обговорювати питання, куди могла долетіти ракета дальнього радіусу дії, яку “таємно” доставили Києву Сполучені Штати. З дальністю польоту 165 кілометрів можна вразити весь окупований Донбас і північ Криму.