Російські морські піхотинці замінюють зеків у Запорізькій області: Український військовослужбовець пояснює ситуацію, що склалася

Російські морські піхотинці замінюють зеків у Запорізькій області: Український військовослужбовець пояснює ситуацію, що склалася

Морські піхотинці, елітний підрозділ Збройних сил Росії, були помічені в одному з районів Запорізької області.

Російська армія має великі проблеми в Запорізькій області. У деяких районах вони почали замінювати призваних зеків армією професійних морських піхотинців. Про це вранці 14 липня повідомили бійці 24-ї штурмової бригади “Айдар” ЗСУ з позивним “Осман”.

“На Запорізькому напрямку на передову подекуди зайшла морська піхота пі**рів  (ЗС РФ – ред.) замість зеків, – розповів військовослужбовець ЗСУ. Зокрема, така активність була зафіксована у районі населеного пункту Роботіно, де українські війська активно порушували російську військову оборону”.

За словами Османа, російські війська були змушені піти на такі заходи, оскільки зазнали великих втрат: “Два дні тому противник втратив велику кількість особового складу у Роботино.

Це вимушений захід, а не ротація”, – каже український військовослужбовець. Тим часом, Російська Федерація була змушена перекинути резерви для захисту південного фронту, і кульмінація бою наближається.

 

Теги: новини, новино, новини новин