Окупанти з 72-ї бригади в шоці: відмінна робота ЗСУ змусила їх скаржитися на командування – кадри.

Окупанти з 72-ї бригади в шоці: відмінна робота ЗСУ змусила їх скаржитися на командування – кадри.

Потужний удар української арти по окупантам з 72-ї піхотної бригади ЗС РФ.

Позавчора в інтернеті з’явилися кадри з боку Запоріжжя, на яких видно, як п’яні окупанти закопують знищений розрахунок своїх артилеристів на території бази. Перед камерою вони розповідали, що українські військові здійснили прицільний обстріл по РСЗВ БМ-21 “Град”, який перебував у повній бойовій готовності.

Командири взводу заявили, що відповідальність за їхню загибель несе Міністерство оборони Росії, яке не забезпечило їх боєприпасами і змусило штурмувати позиції української армії. За їхніми словами, окупаційні війська були готові розпочати обстріл української території з “Градів”, але оскільки їм ніхто не дав координат цілей, вони довго стояли на одному місці.

У цей момент по них “пройшлася” українська артилерія. Всі, хто був у машині, згоріли заживо. Перед камерами п’яні загарбники почали проклинати військове керівництво країни і вимагати більше боєприпасів і військової техніки. Більшість загиблих були мобілізованими.

Однак деякі з них брали участь у конфлікті в Чечні, а інші – в Україні в 2014 році. На 22 людини вони мали лише два автомати, сказав на камеру один з окупантів.

Також, за словами одного з окупантів, військове командування заборонило 72-й бригаді отримувати боєприпаси. Саме окупанти 72-ї бригади втекли з поля бою під Бахмутом, після чого їх перекинули в напрямку Запоріжжя. Відомо, що з осені 2022 року вони не передислоковувалися.

Раніше ми повідомляли, що Міністерство оборони Росії звільнило командувача 58-ї армії Попова, який продовжував скаржитися на проблеми в армії. Звільненого командира 72-ї бригади замінив Пригожин. Кажуть, що Пригожин привів війська до колони “кадирівців”, в тому числі Делімханова.

Теги: війна україна відео, новини україни сьогодні війна, війна рф проти україни