Мінімум 50%: у британській розвідці назвали причину колосальних втрат ЗС РФ (фото)

Мінімум 50%: у британській розвідці назвали причину колосальних втрат ЗС РФ (фото)

За інформаціею аналітиків, російська агресія впливає на звичайних громадян, які не можуть отримати необхідну медичну допомогу вчасно. Фахівці зайняті пораненими окупантів, але це не допомагає поліпшити ситуацію.

Звіт британської розвідки, датований 10 липня, вказує на колосальні втрати російських окупантів не тільки на фронті під час зіткнень з українськими захисниками, але й через недостатню якість медичної допомоги. За інформацією оборонного відомства, висока смертність серед поранених свідчить про недостатній рівень медичної допомоги ворога. Приблизно половина втрат серед поранених могла б бути запобіжена, якби було забезпечено належну медичну допомогу.

Протягом 17 місяців війни російські окупанти щодня втрачають не менше 400 осіб. За даними розвідки, цей приплив втрат може призвести до нестачі нормального забезпечення цивільних медичних послуг в регіонах прикордоння з Україною. Ймовірно, багато спеціалізованих військових госпіталів приділяються пораненим офіцерам.

Звідки також випливає, що неправильна евакуація з поля бою та неправильне використання бойових джгутів призводять до ампутації кінцівок або смерті. Це позбавляє противника бойової сили на полі бою.

Нагадаємо, що 7 липня було повідомлено про значні втрати ворога, які складали практично дві роти за одну добу. Крім живої сили, противник також втрачає техніку, як заявив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія”, бригадний генерал Олександр Тарнавський.