Лівий берег Дніпра: останні новини з фронту

Лівий берег Дніпра: останні новини з фронту

За інформацією Z-воєнкорів, українська армія почала активно використовувати бойову авіацію (вертольоти) в Херсонській області.

Лівий берег Дніпра:Українські вертольоти літають на гранично малих висотах, атакуючи позиції противника на лівому березі Херсонської області. Така ж тактика була використана при контратаці на Роботино. Повідомляє ???????

Російське військове керівництво серйозно занепокоєне ситуацією на цій ділянці фронту, оскільки нещодавно на лівому березі була помічена українська бронетехніка. А тепер у повітрі з’явилися вертольоти.

Тим часом аналітики ISW повідомляють, що на лівому березі річки Дніпро українським силам протистоять війська противника зі складу 22-го корпусу, 70-ї дивізії та 177-го полку морської піхоти Каспійської флотилії.

Більше того, за даними Z-каналів, нещодавно з частин, що діють в Херсонській області, була сформована 18-а армія. Втім, сили вторгнення 177-го полку морської піхоти тривалий час воювали в Запорізькій області і зазнали великих втрат. Міністерство оборони Росії стверджує, що деякі підрозділи 7-ї повітряно-десантної дивізії знаходяться в Херсонській області. Але основна частина дивізії знаходиться в Запорізькій області.

Український військовий командир Машовець заявив, що окупаційні сили 171-го повітряно-десантного батальйону 7-ї повітряно-десантної дивізії перебувають у районах Піщаного та Заплави. Окупаційні сили 49-ї армії, які тривалий час базувалися в Херсоні та його районах, зараз перебувають на кордонах Донецької та Запорізької областей. І аналітики вважають, що на даному етапі Міністерство оборони Росії не має достатніх резервів для перекидання підкріплень на цю ділянку фронту.

Якщо частина військ із Запорізької області буде передислокована, то сама лінія фронту може обвалитися. Крім того, Міністерство оборони Росії продовжує стягувати війська для окупації Авдіївки.

Лівий берег Дніпра

Напередодні експерт Костянтин Машовець повідомив, що українські гарнізони продовжують займати позиції від Антонівського залізничного мосту до Заплави.

Напередодні, за даними Z-каналу, українські війська розширили контроль над селом Кринки, атакувавши російські позиції на південний захід і південь від села. Аналітики американського Інституту вивчення війни провели детальне дослідження ситуації на лівобережжі Херсонської області.

Російське військове командування також стверджувало, що українські війська просуваються до лісів на південь від Кринки. Деякі ворожі командири також повідомляли про зіткнення в районі Заплави, Писанівки та Підостепового.

Крім того, українські сили намагаються закріпитися на ділянці між Підстеповим і Козачим Табором. І аналітики ISW вважають, що Міністерству оборони Росії буде складно перекинути боєздатні резерви на лівий берег Дніпра.

Більше того, у разі контратаки українських військ, сил противника, які зараз знаходяться на лівому березі Херсонської області, буде недостатньо.

Бої за лівий берег Херсонщини: аналітики повідомили про нові успіхи ЗСУ