ЗСУ розбили дронами одразу дві САУ “Нона” і БМП росіян (відео)

ЗСУ розбили дронами одразу дві САУ “Нона” і БМП росіян (відео)

БПЛА були успішно використані під Бахмутом, а вартість захисту України становить лише 500 доларів США за один апарат, що набагато дешевше, ніж вартість бронетехніки.

Лише за один день Сили спеціальних операцій ЗСУ за допомогою безпілотних літальних апаратів забрали у окупантів обладнання на 900 тисяч доларів. Про це повідомив командир ескадрильї безпілотних авіаційних комплексів “Ахіллес” Юрій Федоренко. Командир заявив, що всі цілі на Бахмутському напрямку були атаковані безпілотниками.

Спочатку увагу бійців ССО привернула самохідна артилерійська установка “Нона С”. Окупаційні війська сховали її під деревом у зруйнованому цивільному секторі. Оператори безпілотників направили на артилерію дрони-камікадзе та успішно її підбили.

 

Після удару безпілотника стався вибух, і військова машина, а також дерево, під яким вона стояла, були охоплені вогнем. Коли інший безпілотник вилетів для подальшої розвідки, на саудівському аеродромі вже нічого не залишилося.

До речі, український безпілотник знищив ще одну подібну одиницю ворожої техніки при посадці. Третьою ціллю військових стала бронетехніка: одна БМП-2 була підбита при посадці, а другу оператор безпілотника знищив на зруйнованій вулиці міста.