Українські захисники майже у Берхівці та на околиці Кліщіївки: у ЗСУ та ISW про бої на Донбасі

Українські захисники майже у Берхівці та на околиці Кліщіївки: у ЗСУ та ISW про бої на Донбасі

ЗСУ мають дуже гарні успіхи на Бахмутському напрямі, куди РФ почали терміново перекидати “кадировців”.

Напередодні командувач Сухопутних військ України Сирський розповів про успіхи ЗСУ саме на Бахмутській ділянці фронту. Російські воїнкори заявляють, що українські захисники перебувають на захід від Андріївки, але поки що не взяли під свій контроль панівну висоту. Сьогодні, 10 липня, аналітики з Інституту вивчення війни та “Бахмутський Демон” озвучили картину боїв на Бахмутському напрямку.

“Бахмутський Демон” стверджує, що під час вчорашніх боїв українські захисники практично у Берхівці, а також ведуть бої на околиці Кліщіївки. Ряд російських військових блогерів запевняє, що ситуація у Кліщіївці під повним контролем ЗС РФ. Інші не такі райдужні у своїх заявах. Більше того, всі сходяться на думці, що цей населений пункт є життєво важливим для армії Путіна, щоб утримувати Бахмут.

У ЗСУ та ISW розповіли про бої на Донбасі
У ЗСУ та ISW розповіли про бої на Донбасі

Деякі росЗМІ заявляють, що 72 бригада ЗС РФ “неадекватно” обороняється в районі Кліщіївки. Саме тому їм на допомогу покинули підрозділи 106-ї десантної дивізії. Ще у травні окупанти з 72-ї мотострілецької бригади втекли з поля бою в районі Бахмута, залишивши свої позиції. У районі Берхівки ЗСУ протистоять сили 98-ї десантної дивізії ЗС РФ.

Російські воїнкори заявляють, що 9 липня армія Путіна провела невдалу наземну атаку у спробі відтіснити ЗСУ від Берхівки. Ідуть бої і на лінії Авдіївка — Донецьк. Учора кадри з геолокацією показали незначний поступ армії Путіна на південний захід від Веселого. У МО РФ завили, що російській армії вдалося стримати атаки ЗСУ в районі Досвідченого, Північного та Першотравневого.