У Криму вибухи: У Чорноморському був приліт по казармам

У Криму вибухи: У Чорноморському був приліт по казармам

Близько 5:30 10 листопада кримські мешканці повідомили, що чули “вибух” у районі Чорноморського.

У Криму вибухи:  Міністерство оборони Росії повідомило про збиття двох безпілотників. А місцеві канали – про “приліт” в район Чорноморських казарм окупаційної армії та по двох катерах ЗС РФ.

У Криму вибухи
У Криму вибухи

За повідомленням каналу “Кримський вітер”, мешканці Чорноморського повідомили, що чули гучні “вибухи”, а також, що в деяких будинках вибило вікна.

“До речі, про вікна: у когось з моїх сусідів у багатоповерхівці добре так посипалися, судячи з звуку”, – писали вони, хоча деякі запевняли, що це російська ППО була “на варті”.

ЗМІ повідомляють, що по російським прикордонниками було чотири або п’ять “прильотів”. Також повідомлялося, що було атаковано два або три ворожі катери.

Мешканці пишуть, що рятувальники почали розчищати завали від залишків казарм, а водолази працюють на дні Чорного моря біля берегової лінії.

У Криму вибухи – відео

 

Після того, як Росія розпочала широкомасштабний наступ на українську територію, Київ вирішив звільнити окупований Росією Крим силою. Півострів сколихнула серія вибухів на військових об’єктах противника.

Зокрема, 4 листопада було атаковано суднобудівний завод “Заріб у Керчі та пошкоджено малий російський ракетоносець “Аскольд”.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко заявив, що вибухи в Криму були частиною спланованих зусиль зі знищення ворожих об’єктів і що це підготовка до звільнення півострова.

Читайте також: Криму розвідники ГУР знищили два російських десантних катери