ЗСУ розгромили найбільший штурм росіян під Авдіївкою

ЗСУ розгромили найбільший штурм росіян під Авдіївкою

Ліквідовано десятки одиниць російської бронетехніки.

Українська армія влаштувала справжній розгром російським підрозділам, які спробували піти на штурм позицій ЗСУ під Авдіївкою в районі села Тоненьке. В соціальних мережах з'явились фотографії, у яких наслідки невдалого російського штурму.

OSINT-аналітики змогли ідентифікувати сумарно кілька десятків одиниць знищеної російської бронетехніки, розкиданої по обидва боки невеликої ділянки дороги.

Росіян вдалося розбити воїнам 25-ї Січеславської бригади десантно-штурмових військ.

На опублікованих фотографіях вдалося ідентифікувати 36 підбитих російських танків та 12 БМП. Український піхотинець Kriegsforscher на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter розповів подробиці бою, під час якого росіяни вирішили піти у прорив, проте зазнали фіаско.

– Це найбільша кількість броні, використана за один наступ із початку війни. Було знищено 12 танків та 8 БМП. Чисте божевілля. Росіяни використали 6-й танковий полк 90-ї танкової дивізії. Справа в тому, що за доктриною елементи таких дивізій повинні розвивати успіх після того, як механізованим частинам вдасться прорвати позиції противника. Але вони пішли у наступ, не досягнувши прориву, – зазначає боєць ЗСУ.

Про це Пише сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97