ЗСУ перехопили ініціативу в одному з напрямків фронту

ЗСУ перехопили ініціативу в одному з напрямків фронту

Незважаючи на підкріплення ворога.

На Бахмутському напрямку Збройним силам України вдалося перехопити ініціативу. Незважаючи на підкріплення ворога та постійні штурми, Сили оборони стабілізували складні ділянки та завдають суттєвих втрат ворогові.

Російські війська продовжують тиснути і шукати “тріщини” в обороні. Про це командир 3-го батальйону “Свобода” четвертої бригади оперативного призначення “Рубіж” Нацгвардії Петро Кузик (“Апостол”) розповів в ефірі телеканалу “Ми – Україна“.

«Нині немає таких глобальних успіхів, проте «трамбуємо» ми ворога навіть у такій позиції, коли він намагається тиснути по всій лінії. У нас класно проявили себе оператори дронів та інші підрозділи, тому принаймні цей крайній тиждень поки що ініціатива у нас. Я вам більше скажу, ми досить суттєво поредили лави окупантів», – сказав Кузик.

ЗСУ перехопили ініціативу, хоча ворог нещодавно отримав підкріплення. На Бахмутський напрямок було перекинуто багато техніки та військових.

«На дільницях, де вони мали виснаження, зараз нова активізація дій і техніки справді багато… Штурми продовжуються, буває і так, що штурмують і вночі, і вдень, майже не даючи перепочити», — сказав Кузик.

Про це повідомляє сайт UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97