Змову двійників

Змову двійників

Сакраментальне питання несподівано набуло зовсім іншого змісту.

Відомо, що Путін має цілу команду двійників. Так би мовити, лава запасних – на всі випадки життя. Провести пряму лінію із «народом» – один двійник. Виступити з посланням федеральним зборам – інший. Поїхати з візитом за кордон – третій та четвертий, оскільки до дружніх країн, типу Китаю, Північної Кореї чи Ірану їде один Путін, а до країн прогнилого Заходу – інший. Виявивши небувалу мужність, щохвилини ризикуючи потрапити під обстріл ворожої артилерії чи безпілотників, відвідати окупований Севастополь і зрівняний із землею Маріуполь, який він об'їхав, особисто будучи за кермом автомобіля – ще один двійник! – У той час, коли справжній Путін відсиджується у своєму бункері.

Конспірологічна громадськість переконана в існуванні щонайменше шести двійників Путіна з такими іменами-клікухами: «Говорун», «Удмурт», «Банкетний», «Кучма», «Синяк» та «Дипломат». Також відомо, що ця команда існує як мінімум із 2010 року. Тобто добрих 14 років.

І ось одного разу кожному з шести двійників спала на думку така шалена думка: а чим я гірший за самого Путіна?!

Справді, подумайте тільки: щонайменше 14 років вони виконували роль Путіна, кожен на довіреній йому ділянці – і за всі ці як мінімум 14 років ніхто не був викритий, як його двійник! Ні пронозливими журналістами, ні несистемною опозицією, ні західними розвідками!

Так, чутками про двійників Путіна світ весь цей час наповнювався, але далі чуток, домислів та підозр справа не пішла. Жодних прямих доказів існування хоча б одного двійника ніхто пред'явити не зміг.

Достеменно невідомо, які мотиви рухали кожним із двійників, які задумали покуситися на святе: жага вищої влади, професійний азарт, а то й, можливо, щире переконання, що саме він і є Путін! За 14 років, слава богу, можна так вжитися в роль, що мимоволі і сам повіриш, що Путін – це ти, а не той плюгавий карлик, який усе більше відсиджується в бункері!

І ось: спочатку один двійник-самозванець пред'явив свої претензії на престол – якщо не помиляюся, це був Кучма – а слідом за ним, ніби боячись запізнитися на потяг, що рушив, і всі інші двійники. Тому вийшло так, що вони майже одночасно вискочили, як чорти з табакерки, і заявили: Путін – це я! Зрозуміло, і справжній Путін, задихнувшись від обурення таким нахабством, кричав, що Путін – це він, а решта – самозванці. Але й двійники були не ликом шиті і кожен кричав те саме, висловлюючи обурення рештою самозванців, і стверджуючи, що справжній Путін, справжній Путін – саме він!

Загалом змішалися в купу коні, люди, роги і копита, всі двійники Путіна з Путіним справжнім. І вже не розібрати, а справжній хто?

У цій мішанині не те що народ, несистемна опозиція чи західні розвідки – але ж свої найближчі соратники та давні друзі з кооперативу «Озеро», свої спецслужби – поліція, Росгвардія, ФСБ – найкращі експерти заплуталися, і ніхто не брався напевно стверджувати, що з Путіних – Путін.

Це на Максима Галкіна чи Юрія Великого, які зображають Путіна, подивишся, і одразу розумієш: ні, він не Путін, він – інший. Галкін, який пародує Путіна. Великий, що пародує Путіна. А з цими двійниками неможливо навіть вирішити відоме дитяче завдання: знайдіть стільки відмінностей! – Ні десять відмінностей із справжнім Путіним ні в кого не знайти, ні п'ять, взагалі – жодного! Адже двійники за довгі роки так вжилися в образ, що, крім зовнішньої схожості з оригіналом, перейняли його кривляння, манеру мови, ходу, жестикуляції.

Загалом, сакраментальне питання, яким задавалися західні політики в перші роки служіння Путіна на галерах – ху і містер Путін? – несподівано набув зовсім іншого змісту. Розібратися в якому не могли найближчі спільники з багаторічної державно-терористичної діяльності та крадіжки.

На якийсь час влада в Росії виявилася паралізованою. Справді, хто тепер президент, хто тепер головнокомандувач – незрозуміло, а отже незрозуміло, чиї укази та накази виконувати. Завмерло життя в самій Росії, і навіть Спеціальна військова операція з денацифікації України забуксувала.

У цих умовах тільки улюблений собака президента Росії лабрадор Коні міг би своїм безпомилковим чуттям безпомилково вказати на свого господаря – але, на жаль, Коні вже десять років як помер.

Через брак лабрадора Коні хтось здогадався звернутися до екс-дружини Путіна. Звичайно, чуття у неї не те, що у собаки, але чоловіка, хай і колишнього, мусить вона відрізнити! Унюхати, так би мовити…

Уявіть собі цю сцену впізнання: сидять уздовж стіни Говорун, Удмурт, Банкетний, Кучма, Синяк, Дипломат та Путін. Останній – це вже не прізвисько, а прізвище, але хто він із сімох – іди розбери! І Людмила Очеретна, в «дівочості» Путіна, ходить уздовж них, вдивляється кожному в очі, і теж не може визначити, хто ж із них ху?!

Тут алкашу Дімону, який цього дня ще не встиг, очевидно, прийняти, спала на думку майже геніальна думка! Він запропонував, щоб екс-Путіна провела з кожним із пізнаваних ніч. Типу як Клеопатра. Вже в інтимній близькості вона безпомилково визначить, ху є хто!

Але Людмила Олександрівна з гнівом відкинула цю пропозицію. «Я вам не повія!» – гордо відрізала вона.

Згадали про Кабаєву. Надіслали за нею. Аліна виявилася менш педантичною і про повію не згадувала. Але після семи ночей насолод з кожною з випробовуваних ця Клеопатра виглядала цілком пригніченою і розчарованою і єдине, що сказала: «Одинкове прісно».

Незабаром казка дається взнаки, та не скоро справа робиться. Не довго втомлюватиму читачів.

Знаєте, на чому в результаті погоріли самозванці, де прокололися, яку єдину, але дуже важливу деталь упустили, копіюючи Путіна?

Вони всі під час закордонних візитів ходили до туалету без валізки особливого призначення. І лише один із сімох незмінно відвідував вбиральню з цим у буквальному значенні предметом туалету.

Лаймо підтвердило справжність Путіна. Єдина у своєму роді субстанція, яка позначила особу президента Росії.

Так, внаслідок прикрого недогляду, провалилася змова самозванців.

Вадим Зайдман, kasparov.ru

Про це Інформує портал UA-Obozrevatel, з посиланням на Хартія 97